فهرست
گزارش روز: توپ آلمانی برای فینال جام جهانی؛ برازوکا به کمک ژرمن ها می آید؟
گزارش روز: توپ آلمانی برای فینال جام جهانی؛ برازوکا به کمک ژرمن ها می آید؟

گزارش روز: توپ آلمانی برای فینال جام جهانی؛ برازوکا به کمک ژرمن ها می آید؟

آی اسپورت - پس از توپ فوق العاده ضعیف و پرانتقادی که در سال 2010 در آفریقای جنوبی تحت عنوان جابولانی مورد استفاده قرار گرفت، آدیداس با توپ های ویژه ی خود برای جام جهانی 2014 بسیاری از فوتبالیست ها و مربیان حاضر در جام جهانی 2014 برزیل را راضی کرد.

برازوکا در مقایسه با جابولانی تقریبا هیچ انتقادی را متحمل نشد تا آدیداس این بار از پروژه ی توپ جام جهانی سربلند خارج شود.

برای فینال رقابت های جام جهانی نیز طراحان این توپ پیشرفته طراحی ویژه ای را به کار گرفته اند. نام دو تیم شرکت کننده در بازی فینال یعنی آلمان و آرژانتین نیز به همراه محل برگزاری و تاریخ این دیدار روی توپ درج شده است.

یکی از مهم ترین طراحان این توپ پیتر سورهمر آلمانی است. او از اینکه توپش در جام جهانی مورد استقبال قرار گرفته، بسیار خوشحال است.

سورهمر هم چنین امیدوار است تا توپ فینال برای آلمان خوش یمن باشد و آن ها بتوانند قهرمانی را در ماراکانا جشن بگیرند. سورهامر پیش بینی جالبی را نیز از این بازی به عمل آورده است: \" من فکر می کنم که آلمان این بازی را 3-2 خواهد برد. قطعا کار به وقت های اضافه کشیده نمی شود.\"

در هر صورت آلمان در فینال به توپی ضربه خواهد زد که ساخته ی کشورش است. باید منتظر ماند و دید برازوکا برای آلمان خوش یمنی به بار می آورد یا خیر... 

  ۲  
آی اسپورت
2014-07-10 14:24:54
نظر دهید

۲ نظر
سس م
پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۳۴
ساخت چینن بابا..
یوهان کرایوف
پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۵۹
برنچه این جام قگعا اچیچاس هستش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر