فهرست
برای استقلال و منصوریان/ طلسم ذوب آهن شکست
برای استقلال و منصوریان/ طلسم ذوب آهن شکست

برای استقلال و منصوریان/ طلسم ذوب آهن شکست

آی اسپورت- ضربات سر فرشید اسماعیلی و بهنام برزای، پایان دهنده طلسمی بود که استقلال و منصوریان را سالها رنج می داد. با این دو گل بود که طلسم نبردن های ذوب آهن در اصفهان شکست.

 

استقلال

آخرین بار در بازی رفت لیگ یازدهم بود که استقلال موفق به شکست دادن ذوب آهن در فولادشهر شده بود. آن روز هم تیم مظلومی با دو ضربه سر (اولی توسط عمران زاده روی ارسال زندی و دومی با ضربه سر میداودی روی سانتر مجیدی) برنده شد و حالا بعد از تقریبا 1500 روز یک بار دیگر ارسال های حیدری و اسماعیلی و ضربات سر اسماعیلی و برزای، استقلال را صاحب برد کرد. بین این دو پیروزی، استقلال در لیگ های دوازدهم و پانزدهم مساوی کرد و در لیگ های سیزدهم و چهاردهم شکست خورد.

 

منصوریان

منصوریان در بازی رفت این فصل استقلال برابر ذوب آهن، اولین پیروزی اش برابر این تیم را رقم زد. پیش از آن دیدار، منصوریان با پاس و نفت موفق به شکست دادن ذوب آهن نشده بود. بازی امروز اما طلسم نبردن های منصوریان در اصفهان را هم شکست. او پیش از این یک باخت و یک مساوی برابر ذوب آهن در اصفهان داشت ولی در بازی برگشت استقلال، برای اولین بار موفق به شکست دادن ذوبی ها شد.

 

۸ ۳  
آی اسپورت
2017-02-16 20:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
Gellshah
پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۵۰
جوان هامون برای ما همین الانم قهرمانن،خالی کردن باد لنگ،بردن السد .... حالا بقیه با درخشش داورا امتیاز بگیرن:))
hero
پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۳۳
حالا خوبه تا چند روز پیش جد و آباد بازیکن و مربی رو به فحش گرفته بودید حالا تا چند تا برد با کثیف ترین تاکتیک و شانس به دست آوردید هوا ورتون داشته ، یه بازی که باخت دادید اون وقت بیا این جا دوباره همین بگو کیسه .
۱
شایان
جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۰۳
عالم و آأم دیدن که دو پنالتی هدیه اکبریان به هدایتی و کامرانی فر وپرسچولیس
نبود همچنین بازی با نفت که دایی گفت میخواهند پرسپولیس قهرمان بشه وبازی با استقلال اهواز که اظهر من شمس بود که پور موسوی اعتراض کرد...وگرنه الان اس اس بالاتر از شما بود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر