فهرست
حسین خطیبی : 30 درصد خواسته های رسول محقق شده است / تجهیزات تمرین نداریم
حسین خطیبی : 30 درصد خواسته های رسول محقق شده است / تجهیزات تمرین نداریم

حسین خطیبی : 30 درصد خواسته های رسول محقق شده است / تجهیزات تمرین نداریم

آی اسپورت - بعد از مشکلاتی که در پایان اردوی تهران توسط رسول خطیبی عنوان شد و چند روز بعد خبر از وصول بودجه خبر داده شد دیگر رسول خطیبی گفتگویی رسمی با رسانه ها نداشته است . امروز حسین خطیبی در تماس تلفنی خبرنگار آی اسپورت به جای برادرش سکوت را شکست و دوباره از مشکلات حل نشده سخن گفت .

خطیبی با بیان این موضوع که علت رسول خطیبی نا معلوم است ادامه داد : اردوی خوبی را در ترکیه آغاز کرده ایم و بازیکنان حاضر در اردوی ترکیه تمام تلاش خود را به کار گرفته اند که جا دارد از تمامی بازیکنان تشکر کنم .

خطیبی در مورد وضعیت تیم تراکتورسازی در این اردو اظهار داشت : با اینکه آقای نظمی تمام تلاش خود را می کند ولی تا به حال 30 درصد خواسته های آقا رسول محقق شده است تا از عملکرد باشگاه رضایت نداشته باشد که در این راستا قرار است آقای نظمی که روز شنبه به اردوی ترکیه ملحق خواهد شد جلسه ای را برگزار کند و ما امیدوارم این جلسه نتایج خوبی در راستای موفقیت تیم داشته باشد . البته این موضوع را نیز اعلام کنم که رسول خطیبی در این مدت هیچ مصاحبه ای با رسانه ها نداشته و تمرکز خود را برای موفقیت تراکتور گذاشته است .

حسین خطیبی در مورد خواسته های برآورد نشده برادرش می گوید : خواسته های آقا رسول همان لیست بازیکنانی است که 4 بار در مورد بازیکنان سال گذشته و جذب بازیکن به آقای نظمی داده اند ولی باز توفیقی حاصل نشده است . همچنین تجهیزات آمادگی بدنی و وسایل مورد نیاز تمرینات است که باشگاه تا به حال محیا نکرده است که این روال برای تیمی در شان تراکتور که پتانسیل بزرگی به نام هوادار را دارست اصلا مناسب نیست .

 

  ۵  
آی اسپورت
2014-07-10 15:25:43
نظر دهید

۵ نظر
تراختوری
پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۴۶
پس از ادعای نظمی مبنی براینکه تیم بانظرخطیبی بسته شده وخیلی ازخروجی هاخواست رسول بودلیست مازادرسول لورفت وثابت کردبازیکنان مدنظررسول جذب نشدن لیست مازاد(میثم بائو کاظمیان ابراهیم زاده مهرآزما کریمیان نویدخوش هوا نوشی صوفیانی محمدابراهیمی ومحسن دلیر)
علی
پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۳، ۲۰:۴۵
خوبه تو هم ماجرای جلالی رو شروع کن با درصد بازی ، نیم
فصل بود می گفت به 44 درصد آمادگی رسیدیم
خدایا به حق این ماه مبارک کی تراختور رو از دست نا اهلان نجات می دی
تبریز توپچی
پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۳، ۲۱:۴۱
حالا تا دوزاریتون بیفته تو چاهید . برادران دالتون
تبریز توپچی
پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۳، ۲۱:۴۱
حالا تا دوزاریتون بیفته تو چاهید . برادران دالتون
تراختور چی هوادار
جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۳، ۰۰:۲۰
واقعا این چ وضعشه این میگه باشگاه 30 درصد رو درست کرده باشگاه میگه اون چیزایی که خطیبی خواسته امادس. این که نشد .بازی ها شروع شه همه چی مشخص میشه.اونوقته ک . . . .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر