فهرست
کابوس این روزهای محمد قاضی؛ استقلال کریم را جذب می کند؟
کابوس این روزهای محمد قاضی؛ استقلال کریم را جذب می کند؟

کابوس این روزهای محمد قاضی؛ استقلال کریم را جذب می کند؟

آی اسپورت - محمد قاضی یکی از اولین بازیکنانی بود که بر خلاف حرف و حدیث های مطرح شده در مورد جدایی احتمالی، قراردادش را با باشگاه استقلال تمدید کرد. این مهاجم در فصل گذشته عملکرد نسبتا خوبی داشت اما نتوانست به طور کامل موجبات رضایت هواداران این تیم و البته کارلوس کی روش را فراهم کند و به تیم ملی برگردد. او که در استقلال مانده تا در فصل دوم بار دیگر شرایط ایده آل دوران حضور در ذوب اهن را به دست بیاورد، این روزها با یک کابوس نقل و انتقالاتی مواجه شده است.

از مدت ها قبل و پس از قطعی شدن حضور رضا نوروزی در پرسپولیس، جذب کریم انصاری فرد از برنامه های این تیم خارج شده است. وضعیت مالی نه چندان ایده آل این روزهای تراکتور نیز کریم را از این باشگاه دور کرده و غیبت او در اردوی ترکیه این باشگاه نشان می دهد این بازیکن تمایلی به ادامه دادن با تیم خطیبی ندارد. سپاهانی ها هم به زودی با جذب محمدرضا خلعتبری پرونده خط حمله را می بندند تا فصل نقل و انتقالات با یک احتمال پررنگ ادامه پیدا کند. کریم و استقلال.

بدترین فصل فوتبالی قاضی، در زمان حضور او در پرسپولیس رقم خورد. او در بسیاری از هفته ها نیمکت نشین کریم انصاری فرد شد و رابطه چندان خوبی نیز با او نداشت و مصاحبه های نامهربانانه ای در این مورد انجام داد. این رابطه نامطلوب، تسهیل کننده جدایی هر دو بازیکن از باشگاه در پایان فصل شد و در شرایط فعلی طبیعتا تمایل امیر قلعه نویی به جذب انصاری فرد، مطلقا نمی تواند خبر خوشایندی برای قاضی تلقی شود. 

     
آی اسپورت
2014-07-10 16:36:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر