فهرست
آنالیز گل خورده/ یعقوب کجایی؟ دقیقا کجایی؟
آنالیز گل خورده/ یعقوب کجایی؟ دقیقا کجایی؟

آنالیز گل خورده/ یعقوب کجایی؟ دقیقا کجایی؟

آی اسپورت – در دقیقه 69 بازی استقلال و سپاهان علیرضا منصوریان دست به تعویض زد و یعقوب کریمی را به جای میلاد زکی‌پور به زمین فرستاد. در حالی که یعقوب کریمی هنوز در پست خود به درستی مستقر نشده بود سپاهانی‌ها از جناح راست خودشان حمله‌ای را آغاز کردند. ناهماهنگی کریمی با امید ابراهیمی باعث شد تا نویدکیا و علی‌محمدی از وسط زمین به راحتی به محوطه جریمه استقلال برسند. در این لحظه امید ابراهیمی به سرعت خودش را به محوطه جریمه رساند اما با وجود تکلی که زد نتوانست پاس نویدکیا را قطع کند. در این صحنه یعقوب کریمی تازه به محوطه جریمه رسیده بود و به دلیل عقب ماندن از صحنه نتوانست تاثیری بر حمله حریف بگذارد و در نهایت دروازه استقلال باز شد. شاید اگر کریمی هم به سرعت ابراهیمی به عقب برمی‌گشت دروازه استقلال به این سادگی باز نمی‌شد.

 

یعقوب کریمی 1
یعقوب کریمی 1

در این صحنه کریمی تازه وارد زمین شده و هنوز جاگیری مناسب را انجام نداده است. او البته از امید ابراهیمی عقب‌تر است و طبیعتا باید زودتر از او به محوطه جریمه خودی برسد.

 

یعقوب کریمی 2
یعقوب کریمی 2

توپ از کنار کریمی رد شده و سپاهانی‌ها به محوطه جریمه استقلال نزدیک می‌شوند.  ابراهیمی هم با سرعت زیاد به عقب برمی‌گردد اما یعقوب از نویدکیا جا می‌ماند و عجله‌ای هم برای بازگشت ندارد.

 

یعقوب کریمی 3
یعقوب کریمی 3

در این صحنه امید ابراهیمی با وجود تلاش زیاد نتوانست پاس نویدکیا را قطع کند. یعقوب کریمی هم تازه در حال ورود به محوطه جریمه است.

 

یعقوب کریمی 4
یعقوب کریمی 4

شوت بهزادی کریمی با برخورد به حسینی بلاک شده. در این صحنه تا مدافعان استقلال خودشان و توپ را پیدا کنند علی‌محمدی از راه می‌رسد و با شوتی محکم دروازه استقلال را باز می‌کند. یعقوب کریمی هم همچنان در حال تماشای اتفاقات است!

۱۴ ۴  
آی اسپورت
2016-12-25 18:25:00
نظر دهید

۴ نظر
محسن
يكشنبه ۵ دی ۱۳۹۵، ۲۱:۲۷
در صحنه گل باز هم،بازیکن اضافه دیدار امروز حضور دارد.بازی بعدی بدون او استقلال میبرد.
۷
بهراد
دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵، ۰۰:۵۸
اقای امیرپور واقعا اینا چه مطالبیه جای تحلیل خورد خلق الله میدین؟ از کجا میارین این آنالیزورا رو؟ یعنی نویسنده محترم واقعا نمیفهمه کریمی به این خاطر دیرتر از ابراهیمی به مهاجم سپاهان میرسه که باید برگرده بعد بدوه؟ فرضا فوتبال تا حالا بازی نکردی دویدن که میدونید چجوریه. در اینکه یعقوب کریمی دفاع چپ خوبی نیست و هر بازی اشتباهای خطرناکی میکنه شکی نیست. اما اگه سطح تحلیل این قد پایین باشه و نشون دادن اشتباه خودش اشتباه باشه که اصلا نقض قرضه.
۶ ۲
دون میدو
دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵، ۱۰:۳۸
تحلیل کاملا درستیه
بهراد عزیز برو صحنه گل رو ثانیه به ثانیه تماشا کن بلع یعقوب باید برگرده و بدوه ولی ثانیه های زیادی زمان داشت اینکارو انجام بده ولی قدم زنان برگشت سمت منطقه 18 قدم یعنی رفع تکلیف
۴
دون میدو
دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵، ۱۰:۴۴
10 ثانیه از لحظه ای که جا میمونه و فاصله ای کمتر از 20 متر. یعنی اینقدر توان نداشته تو 10 ثانیه برگرده و 20 متر بدوه بعضیا تو 10 ثانیه 100 متر میدون
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر