فهرست
گزارش روز : جیمز رودریگس در انتظار خروج دی ماریا از مادرید
گزارش روز : جیمز رودریگس در انتظار خروج دی ماریا از مادرید

گزارش روز : جیمز رودریگس در انتظار خروج دی ماریا از مادرید

آی اسپورت - این روزها همه مسیرها در مادرید به جیمز رودریگس ختم می شود. این ستاره کلمبیایی تبدیل به مهره مورد علاقه سران مادریدی در بازار امسال شده است.

پس از نهایی شدن انتقال تونی کروس به تیم قهرمان اروپا، حالا همه منتظر شروع مذاکرات با موناکو بر سر رودریگس هستند.موناکو درهای مذاکره را باز کرده و قیمت خود را نیز اعلام کرده است (75 میلیون یورو) .

اما در مادرید به جای شروع مذاکرات ، به دنبال پیداکردن یک جای خالی برای جیمز می گردند. پستی که  هم اکنون توسط دی ماریا اشغال شده است.

به نظر می رسد که با رفتن موراتا به یوونتوس با قیمت 22 میلیون و پیشنهاد 60 میلیونی جدید پی اس جی به رئال برای خرید دی ماریا، جا برای آمدن رودریگس در حال باز شدن است.

از طرف دیگر از لحاظ اقتصادی نیز رئال مادرید می تواند خود را برای این معامله گران با موناکو آماده کند.به نظر می رسد که خروج موراتا در درجه اول جا برای یک خرید تهاجمی در رئال را باز می کند اما در واقعیت همه چیز در دستان دی ماریا است.


اگر ال فیدئو رئال را ترک کند بدون شک رودریگس درها برای ورود به مادرید را به روی خود باز خواهد دید. با پیشنهاد 60 میلیونی اخیر پی اس جی، دی ماریا هر دو پای خود را در پاریس می بیند.

از طرفی آنچلوتی به هیچ عنوان راضی به جدایی فرشته خود نیست. اما مشکل اینجاست که خود بازیکن اصرار به رفتن از رئال را دارد. او می خواهد در مادرید برای او همچون رونالدو ارزش قایل باشند اما چنین چیزی تاکنون محقق نشده است و این ستاره عزمی جدی برای رفتن دارد.

پر واضح است که ورورد رودریگس نیز به مانند دیگر خرید های کهکشانی فلورنتینو پرز آسان نخواهد بود. موناکو آمادگی خود برای مذاکره را اعلام کرده اما کیست که نداند چه مذاکرات طولانی و دشواری در پیش است؟

باشگاه فرانسوی سال گذشته با 45 میلیون یورو جیمز را از پورتو به موناکو آورد و حالا برای فروش او 75 میلیون یورو را در نظر گرفته است.30 میلیون سود خالص تنها پس از گذشت یک سال.

اما مادرید یک قدم جلوتر از همیشه است. علاقه قلبی خود بازیکن به رئال می تواند گره گشای خیلی از مسائل در این انتقال باشد.

جیمز هنوز با درهای ورودی رئال فاصله زیادی دارد. اما رفتن دی ماریا به پاریس کلید حل این معادله خواهد بود.


منبع : مارکا

رضا سیف

  ۴  
آی اسپورت
2014-07-10 19:14:26
نظر دهید

۴ نظر
-
پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۳، ۲۰:۳۵
رئال نمیبایست موراتا رو میفروخت ، همون اشتباه مورینتس دوباره تکرار شد
farhad
پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۳، ۲۲:۰۶
دی ماریا واقعا بازیکن خارق العاده ای هست اگه رئال از دستش بده ضرر زیادی میکنه با اینکه بارساییم ولی خیلی دوستش دارم
-
جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۳، ۰۱:۲۳
بارسایی نیستی اگه بودی یه رئالی دوست نداشتی.
hadi
جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۳، ۰۵:۰۰
نقش دیماریا از رونالدو هم تو ریال مهم تره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر