فهرست
نصری تا 2019 با منچسترسیتی تمدید کرد
نصری تا 2019 با منچسترسیتی تمدید کرد

نصری تا 2019 با منچسترسیتی تمدید کرد

آی اسپورت- سمیر نصری، ستاره تیم منچستر سیتی قرارداد خود را با این تیم 5 سال دیگر تمدید کرد. این بازیساز فرانسوی از سال 2011 از آرسنال به جمع سیتیزن ها پیوست.

تنها یک سال دیگر تا پایان قرارداد این بازیکن باقی مانده بود اما او اکنون تا سال 2019 در جمع آبی ها خواهد ماند. این بازیکن 27 ساله در 129 بازی خود در سیتی 22 گل به ثمر رسانده است که 11 گل او در فصل گذشته وارد دروازه حریفان شد و فصل خوبی را با سیتی سپری کرد.

نصری به سایت رسمی باشگاه منچسترسیتی گفت:\" من واقعا خوشحال هستم که این قرارداد را امضا کرده ام و در آینده می توانم در منچسترسیتی حضور داشته باشم. این دقیقا همان چیزی است که من زمانی که به این جا پیوستم می خواستم و من بسیار خوشحالم که به این توافق رسیدیم و من امید دارم که ما بتوانیم به قهرمانی های خود ادامه دهیم. من 27 ساله هستم و اگر شما به برخی از بهترین مربیان گوش بدهید، آن ها می گویند بهترین دوران یک بازیکن از 27 سالگی تا 30 سالگی می باشد و من امیدوارم بهترین سال ها را با این تیم داشته باشم.

زمانی که به منچستر آمدم به دنبال تنظیم زندگی خود در این جا بودم زیرا که زمانی که از لندن به این جا آمدم، این یک تغییر بزرگ بود. اما در سال گذشته همه چیز عالی بود. من از فوتبال خود لذت می برم و زندگی در منچستر را دوست دارم، من احساس آرامش می کنم و من فکر می کنم این را در درون زمین می توان نشان داد. من احساس خیلی خوبی در خانه دارم. هواداران همیشه درست پشت سر من قرار داشتند و آن ها به من اعتماد به نفس می دهند تا بتوانم بهترین بازی ام را به نمایش بگذارم. در حال حاضر نگاه من رو به جلو و به فصل جدید می باشد و ما می خواهیم از عنوان قهرمانی خود دفاع کنیم.\"

     
آی اسپورت
2014-07-10 21:39:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر