فهرست
دفاع گل‌محمدی از تصمیمش؛ ابراهیمی ضعیف بود!
دفاع گل‌محمدی از تصمیمش؛ ابراهیمی ضعیف بود!

دفاع گل‌محمدی از تصمیمش؛ ابراهیمی ضعیف بود!

آی اسپورت – خبر قرار گرفتن چند بازیکن تراکتورسازی در لیست مازاد این تیم آخرین بمب خبری فوتبال ایران بود. باور این که سینا عشوری، محمد ابراهیمی، شهرام گودرزی و محمد نوری در لیست مازاد یحیی گل محمدی باشند سخت بود. این مساله باعث انتقاداتی از یحیی شده است اما سرمربی تراکتورسازی با توضیحاتی از این تصمیم خودش دفاع کرده است:

حب و بغض ندارم

هر مربی در فصل نقل و انتقالات لیست ورود و خروج دارد اما معیار انتخاب بازیکنان عملکرد آنهاست و من هم هیچ حب و بغضی نسبت به اعضای تیم خودم ندارم اما وقتی می بینم که بازیکنی در طول یک نیم فصل با وجود قرارداد آنچنانی هیچ کمکی به تیم نکرده طبیعی است که او را کنار بگذارم.

بازیکن ضعیف باید کنار گذاشته شود

نگاه هوادار هم باید منطقی و معقول بر مبنای منافع تیم باشد. خط قرمز هوادار نام بزرگ تراکتورسازی است که باید همیشه در اوج باشد. همه بازیکنان و مربیان و مدیران می آیند و روزی هم می روند. بر این اساس بازیکنی که نیمی از نیم فصل اول را بازی نکرده و در ٨ بازی فقط یک پاس گل داده یا بازیکنی که طبق آمار ضعیف ترین بازیکن تیم با کمترین میزان دوندگی لقب گرفته چرا نباید حذف شود؟

معاوضه ابراهیمی فقط یک پیشنهاد بود

موضوع معاوضه محمد ابراهیمی ابتدا از سوی صنعت نفت مطرح شد و این مسئله در حد یک پیشنهاد بود که با خودش در میان گذاشتم و حتی گفتم این اتفاق در صورت موافقت خودت عملی می شود اما چه معنی دارد که بازیکن یک گفت و گوی خصوصی را به صفحه شخصی خودش در فضای مجازی بکشاند؟ این چه وضعیت نابسامانی است که فضای مجازی به اسلحه و ابزاری برای بازیکنان تبدیل شده تا از احساسات و افکار عمومی در راستای حفظ منافع خودشان استفاده کنند؟ بازیکنی که بر سر مبلغ مورد نظرش نتوانسته توافق کند در اینستاگرام از هواداران خداحافظی می کند.

خبر رختکن نیم ساعت بعد در رسانه‌هاست

آن بازیکن دیگر چک برگشتی خودش را منتشر می کند و آن یکی می خواهد خواسته های خودش را با استفاده از این فضا به باشگاه یا کادرفنی تحمیل کند. در کجای دنیا سرنوشت فوتبالشان را در صفحات اینستاگرام با توهین و فحاشی گره می زنند؟ باید فکری به حال این وضعیت نابسامان بکنیم. خبر رختکن تیم ساعتی بعد به رسانه ها می رسد و گفت و گوی شخصی مربی با بازیکن در اینستاگرام پخش می شود. معنی همه چیز در این فوتبال عوض شده و هیچ چیزی در جای خودش قرار ندارد. بازیکنانی که مبالغ حرفه ای دریافت می کنند چرا رفتار حرفه ای ندارند؟ امروز نوع جدیدی از بازیکن سالاری در فضای مجازی شکل گرفته که باید مقابل آن بایستیم.

عمل جراحی‌شان را هم تکذیب می‌کنند!‌

-غیرت و تعصب به عکس های رنگارنگ و فعالیت شبانه روزی در فضای مجازی نیست. غیرت این است که بازیکن در پایان دو فصل مصدومیت و عملکرد نامطلوب، خودش به این تشخیص برسد که ماندنش به صلاح تیم محبوبش نیست. بازیکنی که می بیند امکان کمک کردن به تیمش را ندارد در این موقعیت غیرت حقیقی را نشان می دهد. مصداق فریب دادن هوادار این است که بازیکنی عمل جراحی پای خودش را تکذیب کند و از همه عوامل باشگاه بخواهد به مردم دروغ بگویند اما نگذارید کسی بفهمد که من مجددا عمل کرده ام و باز هم چند ماه نمی توانم به تیم کمک کنم. این مصداق حقیقی فریب دادن هوادار و سوء استفاده از احساسات خالصانه مردمی است که تراکتورسازی را با جان و دل دوست دارند.

۸ ۱  
آی اسپورت
2017-12-11 12:37:00
نظر دهید

۱ نظر
Hasan
دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۲:۴۴
این عشوری ده تا بازی هم بدای تراکتور نکرده پول مفت گرفته تویی خونه خوابیده ادعا تعصب هم میکنه پرسپولیس تا از چسبیده های ناکارآمد راحت نشد نتونست نفس بکشه تراکتور هم باید یه دفعه از شر این چسبیده ها راحت بشه قلعه نویی همیشه تیم رو پیر میکنه و میره اون تیم هم چند سال نمی تونه بلند بشه بر عکسش یحیی تیم رو میسازه میره مثل پرسپولیس که دایی نونش رو خورد نفت که منصوریان نونش رو خورد حالا نوبت تراکتور هست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر