فهرست
در ایتالیا به حساب بانکی استرا مشکوک شدند!
در ایتالیا به حساب بانکی استرا مشکوک شدند!

در ایتالیا به حساب بانکی استرا مشکوک شدند!

آی اسپورت - در حالی که بسیاری بر این باورند که قرارداد استراماچونی به خاطر بی نظمی در پرداخت‌ها فسخ شده، اما دلیل اصلی تصمیم ناگهانی استراماچونی موضوع دیگری است. طی چند ماه گذشته باشگاه استقلال به دلیل تحریم سیستم بانکی مجبور شده دستمزد استراماچونی را از طریق صرافی به حساب یک معتمد خود در ترکیه یا امارات واریز و از آن طریق به حساب مربی ایتالیایی واریز کند. از طرفی در ایتالیا برای استراماچونی مشکلاتی ایجاد شده و حساب بانکی او در خطر بسته شدن قرار دارد. در ایتالیا حساب‌ها چک می‌شوند و این ابهام به وجود آمده که چرا هر ماه از یک حساب ناشناخته یا از طرف یک فرد حقیقی برای استراماچونی پول واریز می‌شود و این حساسیت‌ها سرمربی ایتالیایی را در تنگنا قرار داده است.

استراماچونی طی چند هفته گذشته بار‌ها تأکید کرده که حتماً پول باید از طریق حساب باشگاه با کسر مالیات به حسابش در ایتالیا واریز شود تا مشکلی برایش ایجاد نشود، اما به دلیل تحریم‌های بانکی باشگاه استقلال موفق به انجام این کار نشده است. یعنی حتی اگر مطالبات استراماچونی تأمین شود باز هم پرداخت آن از حساب باشگاه به حساب او در ایتالیا مقدور نیست به همین دلیل استرا ترجیح داده با فسخ قرارداد مشکل را از طریق فیفا مرتفع کند.

البته سرمربی ایتالیایی با وجود همه این مشکلات به باشگاه اعلام کرده به شرط آنکه قراردادش را از دو سال به یک سال کاهش دهند حاضر است تا پایان فصل جاری با استقلال همکاری کند، اما مدیران باشگاه پیشنهاد او را نپذیرفتند تا او تصمیمی به جدایی بگیرد. با این حال گفته می‌شود مدیران استقلال پس از آنکه با نامه فسخ قرارداد مواجه شدند قصد دارند از موضع خود کوتاه بیایند و پیشنهاد او را بپذیرند هرچند دیگر تضمینی برای بازگشت مرد ایتالیایی به نیمکت استقلال وجود ندارد.

 

۲    
آی اسپورت
2019-12-09 00:07:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر