فهرست
همه گل‌های وحید با سر: تراکتور هم اضافه شد!
همه گل‌های وحید با سر: تراکتور هم اضافه شد!

همه گل‌های وحید با سر: تراکتور هم اضافه شد!

آی اسپورت- وحید امیری ششمین گل فصلش را هم با ضربه سر زد. مهاجم این فصل پرسپولیس این بار دروازه تراکتورسازی را نشانه گرفت و برای اولین بار در دوران فوتبالش، موفق شد به این تیم هم گل بزند. امیری مانند سه گل قبلی‌اش، با ضربه سر دروازه حریف را باز کرد. ولی تا به چه تیم‌هایی از وحید امیری گل خوردند؟

فولاد خوزستان با دریافت پنج گل از وحید امیری، شیرین‌ترین رقیب این بازیکن لرستانی است. راه‌آهن هم در دو بازی از امیری گل دریافت کرد. داماش، فجر، استقلال، ملوان، استقلال‌اهواز، پرسپولیس، گسترش‌فولاد، ماشین‌سازی، پدیده، تراکتورسازی سایر تیم‌هایی هستند که مقابل وحید امیری ناکام بودند و امیری به آن‌ها گل زد.

چه تیم‌هایی با ضربه سر از امیری گل خوردند؟ در لیگ چهاردهم وحید امیری روی دو کرنر، دو گل با ضربه سر به فولاد زد. سپس به راه‌آهن هم از همین فرمول به گل رسید. در لیگ پانزدهم استقلال اهواز تنها تیمی بود که قربانی ضربات سر امیری شد. امسال هم وحید بیشتر از هر زمانی از این ویژگی‌اش استفاده کرد و به چهار تیم با هد گل زد. ماشین‌سازی، پدیده، فولاد و حالا تراکتورسازی قربانی‌های این فصل ضربات سر وحید امیری هستند.

۱۴ ۲  
آی اسپورت
2017-02-06 14:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
وحيد
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۲۲
كلا همه وحيدا آقا منش و عشقن.. اين يكي كه گل سر سبد همه ما وحيداس،. پرچمش بالاس دكتر وحيد
۶
P71
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۱۳
هم شهری خودمه. ... نمیره وحید برار
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر