فهرست
ادعای سایت عربستانی؛ تیام به دنبال بازار گرمی
ادعای سایت عربستانی؛ تیام به دنبال بازار گرمی

ادعای سایت عربستانی؛ تیام به دنبال بازار گرمی

آی اسپورت –  طی روزهای  گذشته بعضی از روزنامه ها و سایتهای عربستانی از جمله روزنامه «الریاض» اعلام کرده اند که الهلال با ۴ میلیون دلار به دنبال جذب مامه تیام است. با این حال، سایت «شوت» عربستان در گزارشی به شائبه بازارگرمی برای مامه تیام توسط دلالان پرداخته و انتقال مهاجم استقلال به الهلال را بسیار سخت دانسته است.

 این سایت با عنوان « آیا ارتباط دادن تیام و الهلال بازارگرمی است؟» نوشت: «پس از آنکه باشگاه الهلال به عنوان قهرمان لیگ عربستان به مامه تیام بازیکن استقلال ارتباط داده شد و رسانه های ایرانی از انتقال قریب الوقوع این بازیکن از تهران به ریاض با قراردادی به ارزش بیش از ۸ میلیون ریال (واحد پول عربستان) سخن گفتند، این شائبه به وجود آمد که یک بازارگرمی بزرگ از سوی برخی از دلالان ایجاد شده است.»

 این سایت در ادامه به سابقه تیام و حضورش در باشگاه هایی چون اینترمیلان و یوونتوس پرداخت و نوشت: «به نظر می رسد مسأله انتقال تیام به الهلال بسیار سخت باشد چراکه روابط میان باشگاه های ایرانی و سعودی مدت‌هاست که قطع شده است. لذا وضعیت سیاسی حاکم بر روابط ریاض و تهران این مسأله را بسیار سخت می کند

 

خبر ورزشی

 

۳ ۲  
آی اسپورت
2018-05-22 07:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
علی
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۳۷
این جو سازی ها از طرف رسانه های استقلالی برای این انجام میشه تا وزیر ورزش را وادار کنند به هر قیمتی که شده حتی با دلار 10 هزار تومانی و هزینه 20 میلیاردی این بازیکن را حفظ کند!
۴
444
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۵۲
یه بند تو قرارداد تیام هست که میتونه هرزمان که بخواد جدا بشه بنابراین نیازی به مکاتبه دو باشگاه نیست دوما معمولا اینطور کارها رو ایجنت ها و مدیربرنامه بازیکن انجام میده که اصلا ربطی به روابط ایران عربستان نداره
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر