فهرست
آچیله: بازی در صبا را دوست دارم
آچیله: بازی در صبا را دوست دارم

آچیله: بازی در صبا را دوست دارم

آی اسپورت- صبای قم در فصل گذشته بازیکن خارجی نداشت، اما در این فصل نقل و انتقالات یک مهاجم کامرونی جذب کرده است. آمبونو آچیله بازیکن سابق راهیان کرمانشاه درباره تیم جدیدش به \"آی اسپورت\" می گوید: دو سالی که در کرمانشاه بازی کردم برای تیمم موثر بودم و بازی های خوبی انجام دادم؛ انشاالله در صبا روند خوب خود را ادامه داده و بتوانم گل های زیادی بزنم.

او که به تعداد زیاد مهاجمان جذب شده صبا در این فصل اضافه شده است، درخصوص شانس خود برای حضور در ترکیب اصلی تیمش اظهار می کند: سعی دارم با بازی هایم حرف خود را در زمین بزنم و شایستگی ام را نشان دهم. تلاش و کار تمرینی زیادی انجام خواهم داد تا بتوانم نظر مربی را برای حضور در ترکیب اصلی تیم جلب کنم.

آچیله پیرامون اینکه چقدر احتمال می دهد بتواند جزء بازیکنان خارجی باشد که در لیگ ایران موفق شده اند، عنوان کرد: حتما می توانم موفق شوم. بازیکنان و کادر فنی تیمم خیلی خوب هستند و من نیز جزء آن ها هستم و سعی زیادی دارم برای صبا خوب بازی کنم.

بازیکن تیم فوتبال صبا، هوای قم را در مواقع تمرین خیلی گرم توصیف می کند و می گوید: هوای کرمانشاه خیلی بهتر از قم بود، اما مهم نیست و تمام تلاش خود را خواهم کرد تا در تیمم موفق شوم.

او درمورد کادر فنی صبا نیز ابراز کرد: کارهای تاکتیکی هنوز شروع نشده است و فقط تمرینات بدنسازی خیلی خوبی را زیر نظر مربی انجام داده ایم.

آمبونو آچیله درباره تیم سابقش نیز اذعان داشت: سه سال خوب را در کرمانشاه گذراندم و برای راهیان بازی کردم که مجموعا 24گل به ثمر رساندم.

وی با بیان اینکه پیش از آمدن به صبا، تیم های نفت مسجد سلیمان و استقلال اهواز نیز پیشنهاد داده بودند، گفت: اولین باشگاهی که با من تماس گرفت صبا بود و بیشتر به همین پیشنهادم اهمیت دادم چون بازی در صبا را دوست دارم.

     
آی اسپورت
2014-07-11 11:47:35
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر