فهرست
دادکان: کی‌روش از برانکو هم بهتر است/ برای مربیگری تیم‌ملی‌ نوبت به ایرانی ها  نمی‌ رسد
دادکان: کی‌روش از برانکو هم بهتر است/ برای مربیگری تیم‌ملی‌ نوبت به ایرانی ها نمی‌ رسد

دادکان: کی‌روش از برانکو هم بهتر است/ برای مربیگری تیم‌ملی‌ نوبت به ایرانی ها نمی‌ رسد

آی‌اسپورت‌ ـ  محمد دادکان رئیس سابق فدراسیون فوتبال در  گفت‌وگو با برنامه ورزش و مردم به طرز عجیبی از علی کفاشیان و کارلوس کی‌روش رئیس فدارسیون و سرمربی تیم‌ملی‌ تشکر کرد.
به گزارش آی‌اسپورت‌ دادکان در این  گفت‌وگو ضمن تعریف از  نتایج تیم‌ملی‌ در جام‌جهانی فراموش نکرد به یاد همه بیاورد که تیم او در رنگکینگ کلی مسابقات در جام‌جهانی قبلی شرایط بهتری از این دوره داشته است دادکان گفت: رضایت مردم در این جام‌جهانی جلب شد و این مسئله بسیار مهمی است و من تشکر می‌ کنم از علی کفاشیان و کی‌روش که تیم‌ملی‌ ما را هدایت کردند.
دادکان ادامه داد: تیم‌ملی‌ ایران در مسابقات جام‌جهانی خوب بازی کرد و به نظر من باید به تلاش ملی‌پوشان نمره قبولی داد.
رئیس سابق فدراسیون فوتبال ایران در پاسخ به این سوال که آیا انتقادات مربیان ایرانی از کی‌روش را صحیح می‌ داند یا نه گفت: در رقابت های 8 سال پیش فشار زیادی روی برانکو بود اما دیدی که من از برانکو حمایت کردم و او را در پست خودش نگه داشتم. دوما اینکه به نظر من کی‌روش حتی از برانکو هم بهتر است و باید حفظش کرد تا او به فوتبال ایران خدمت کند.
دادکان خطاب به مربیان ایرانی گفت: با عرض معذرت از مربیان ایرانی اگر قرار به انتخاب سرمربی برای تیم‌ملی‌ ایران باشد، نوبت به آنها نخواهد رسید چون فوتبال برای ما نیست و مربیان خارجی این کار را بهتر از ما انجام می‌ دهند.
دادکان که در حال حاضر معاون ورزشی دانشگاه آزاد است تاکید کرد: قصد ندارد در سازمان مطبوعش فعلا در رشته فوتبال تیم داری کند.
  ۲  
آی اسپورت
2014-07-11 11:50:13
نظر دهید

۲ نظر
مجید
جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۲:۴۶
دک دک دکترررررررررررررررررررررررررراستدلالش را خواندید؟بابا جون یک معلم - استاد دانشگاه- یک تراشکار --جوشکار را بخواهند در جایی استخدام کنند ضوابطی دارند- یک معلم و جوشکاریک شرح وظایفی دارد همانطور که یک معلم ساده خودش برای تدریس به دبیر ستان نمیرود میگوید من صلاحیت ان را ندارم یعنی در سطح دبیر ستان علم اموزی نکرده ام نمیگوید چون فیزیک مال خارجی هاست بروید دبیر از فرنگ بیاوریدبابا مربی ایرانی را وا دار کنید علم اموزی کند دانش بی وطن است اسیایی و هلندی وارژانتینی نداره ادم های بزرگ در باشگاها - در فدراسیون - در وزارت بیاورید مدیران بزرگ زیر دستی هایشان را هم بزرگ میکننددکتررررررررررررررر دادکان در حوزه ورزش سیستم نداریم نکنه برات سیستم را توضیح بدم
-
جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۱۵
خیلی پرتی دکتر دادکان !! واقعأ ضعیفترین رئیس فدراسیون فوتبال در کل تاریخ تو بودی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر