فهرست
بدقولی اسپانسر پرسپولیس و کمبود لباس در ترکیه
بدقولی اسپانسر پرسپولیس و کمبود لباس در ترکیه

بدقولی اسپانسر پرسپولیس و کمبود لباس در ترکیه

آی اسپورت – بازیکنان پرسپولیس با دلخوری ناشی از البسه متفاوت شان در سفر به ترکیه شاکی بودند و نسبت به این وضعیت گلایه داشتند.آنها می گفتند  بازیکنان محبوب ترین تیم ایران نباید در یک سفر خارجی تی شرت مارک دایی،شلوار آل اشپورت،ساک بدون برند و کفش ورزشی آدیداس به تن داشته باشند و این وضعیت زیبنده  باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس نیست.
اما چرا باشگاه بزرگی  مثل پرسپولیس برای سفر های این تیم و اردوهایش لباس کافی و مناسب ندارد؟علت این اتفاق را باید در بدقولی اسپانسر باشگاه جست و جو کرد.از حدود یک ماه قبل اسپانسر باشگاه اعلام کرد قرارداد جدیدی برای تهیه البسه باشگاه  و تیم بزرگسال خواهد بست  و  به قرارداد های قبلی کاری ندارد.این اتفاق در حالی رخ داد که پرسپولیس بعد از 6 فصل همکاری بدون مشکل با آل اشپورت یک سال دیگر با این برند آلمان قرار داد داشت و قرار بود لباس های این تیم با طرح های جدیدی در اختیار آنها قرار بگیرد که اسپانسر باشگاه این قرارداد را زیر پا گذاشت و گفت خودش قرارداد جدیدی با برند مد نظر خود خواهد بست.
اسپانسر پرسپولیس برند  مکرون ایتالیا را برای همکاری انتخاب کرده بود و از چندی پیش تبلیغات این برند در سایت رسمی باشگاه پرسپولیس  شروع شد اما حالا و در فاصله  سه هفته مانده تا فصل جدید لیگ برتر هنوز هیچ لباسی از مکرون به پرسپولیس نرسیده و ظاهرا اسپانسر و باشگاه در این قرارداد به مشکل بر خورده اند.
البته از آنجایی که برند مکرون در ایران سابقه ای نداشته این اتفاقات پیش بینی هم می شد  اما به هر حال پرسپولیس مجبور است با کمبودهایش اردوها و تمرینات را پشت سر بگذارد.پرسپولیس در حالی با البسه آل اشپورت تمرین می کند که مدت هاست از این برند لباس نگرفته  و از موجودی انبارش استفاده می کند.در واقع شاید اگر حساب و کتاب مسوول تدارکات پرسپولیس نبود این تیم الان هیچ لباسی برای تمرین نداشت و مجبور  می شد از برندهای دیگر و به صورت موقتی خرید کند.
جالب اینکه  علی دایی که خودش یکی از نماینده های آدیداس  در ایران به حساب می آید ،  نمایندگی برند لوتو را هم در اختیار دارد و البته برند دایی را هم مدیریت می کند هیچ دخالتی در تهیه البسه این فصل پرسپولیس نداشته  و هر لباسی که باشگاه به او بدهد را به تن می کند
.با این حال شاید برای علی دایی مشهور و بزرگ خوب نباشد که با شلوار آل اشپورت و تی شرت آدیداس کنار سنول گونش بایستد و عکس بگیرد.این مساله در خصوص بازیکنان پرسپولیس هم صدق می کند.واقعا شان این بازیکنان  بالاتر از این است که  به خاطر بدقولی های اسپانسر و مسائل پشت پرده ای که دنبال ورود یک برند جدید به کشور است در  یک اردوی خارجی بدون لباس بمانند و از وضعیت موجود گله مند شوند.

  ۲  
آی اسپورت
2014-07-11 12:48:20
نظر دهید

۲ نظر
-
جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۲:۵۹
اینجا سایت پرسپولیس یا ای اسپورت
aziz
جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۳:۳۰
vaghty azizmohamadi baray teraktor va perspolis kare dalali mikone va brand macron ra miare. akharesh hamin mishe.. kar ke balad nist hala sponsor ham mishe.. albatte kar ro dade daste dadashesh ke namayande macron shode
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر