فهرست
تابش: ملی‌پوش های سپاهان قراردادشان را کم کردند/ با این رقم  نمی‌ توانیم خلعتبری را بگیریم
تابش: ملی‌پوش های سپاهان قراردادشان را کم کردند/ با این رقم نمی‌ توانیم خلعتبری را بگیریم

تابش: ملی‌پوش های سپاهان قراردادشان را کم کردند/ با این رقم نمی‌ توانیم خلعتبری را بگیریم

آی اسپورت -مسعود تابش قائم مقام باشگاه سپاهان اعلام کرد وضعیت محمدرضا خلعتبری بازیکن مازندرانی سابق پرسپولیس و البته خود سپاهان روشن نیست و معلوم نیست که این بازیکن به سپاهان بیاید.

نقل تابش در این باره به ایمنا گفت: در حال حاضر نمی‌ توانیم درباره خلعتبری اظهارنظر کنیم و درباره روشن شدن تکلیف این بازیکن باید دو، سه روز صبر کنیم. اما چیزی که مشخص است این است که ما توانایی استخدام خلعتبری با مبلغ اعلام شده را نداریم.

تابش در توضیح این مسئله ادامه می‌ دهد: کدام تیم می‌ تواند این پول را برای خرید بازیکن پرداخت کند، معلوم است که چنین اتفاقی نمی‌ افتد. تازه ما امسال ممنون بازیکنمان هستیم که معرفت به خرج دادند و قراردادهایشان را پایین آوردند.
تابش که البته باشگاهش رکوردداری خریدهای گرانقیمت در این فصل نقل و انتقالات فوتبال ایران است با رد این شایعه می‌ گوید: بودجه ما اجازه نمی‌ دهد از این قراردادها ببندیم ضمنا سقف قراردادی هم برای ما مشخص شده که از آن نمی‌ توانیم بیشتر هزینه کنیم.
سوال پایانی ما از تابش درباره بازیکنانی است که قراردادشان را کاهش داده اند که او می‌ گوید: اجازه بدهید اسم نبرم، اما تعدادی از بازیکنان سپاهان که در حد ملی هم هستند این کار را انجام دادند.

     
آی اسپورت
2014-07-11 13:32:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر