فهرست
دو چالش بزرگ در تری کالر/ محبوبیت و موفقیت
دو چالش بزرگ در تری کالر/ محبوبیت و موفقیت

دو چالش بزرگ در تری کالر/ محبوبیت و موفقیت

آی‌اسپورت- حضور کی‌روش روی نیمکت کلمبیا مهترین سوژه یک هفته اخیر فوتبال ایران بوده است. اتفاقی که به نظر می رسد مقدمات آن انجام شده و دو طرف به توافق کامل رسیده اند و تنها منتظر پایان رقابت های جام ملت های آسیا هستند تا این توافق را رسمی کرده و اعلام کنند. این بدان معناست که پس از ۸ سال پر فراز و نشیب کی روش در پایان جام ملت ها از ایران جدا خواهد شد. اتفاقی که روی اردوی ایران در امارات سایه سنگینی انداخته و اگرچه سرمربی تیم ملی صحبت درباره آن را به فراست به پایان جام موکول کرده اما نمی توان آن را نادیده گرفت.  در این میان رسانه های کلمبیایی با حرارت و آب و تاب درباره سرمربی جدید تیم ملی خود می نویسند و همین گمانه زنی ها را یه واقعیت نزدیکتر می کند. رسانه‌های کلمبیایی در چند روز اخیر خبر داده‌اند کارلوس کی‌روش به زودی با قراردادی سه و نیم ساله هدایت تیم ملی فوتبال کلمبیا را برعهده خواهد گرفت و  پس از پایان مأموریتش با تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹، از اوایل ماه فوریه کارش را با تری‌کالر آغاز می‌کند.

 یک برنامه تلویزیونی کلمبیا خبر داد معرفی کارلوس کی‌روش به عنوان سرمربی جدید تیم ملی فوتبال کلمبیا به زودی اتفاق خواهد افتاد. بر اساس ادعای کارشناسان برنامه «لُس پانلیستاس» کلمبیا، انتصاب کارلوس کی‌روش به عنوان سرمربی جدید تیم ملی فوتبال کلمبیا قریب الوقوع است و این مربی به زودی  جانشین خوسه پکرمن آرژانتینی خواهد شد که پس از جام جهانی ۲۰۱۸ از سمت سرمربیگری این تیم استعفا کرد.

 سایت «لا کرونیکا» کلمبیا گزارش داد: کارلوس کی‌روش ۶۵ ساله در حال حاضر حمایت ایران را برعهده دارد و با این تیم در مسابقات جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ حاضر است. او پس از پایان قراردادش با فدراسیون فوتبال ایران در تاریخ اول فوریه «۱۲ بهمن» راهی کلمبیا خواهد شد تا هدایت تری‌کالر را برعهده بگیرد. فدراسیون فوتبال کلمبیا گزینه‌ای دیگر به غیر از کی‌روش نداشته و انتظار می‌رود در ماه آینده میلادی  او را به طور رسمی معرفی کند. 

حضور قریب الوقوع کی روش روی نیمکت کلمبیا واکنش های متفاوتی را برانگیخته. خوان فرناندو کینترو هافبک تیم ملی کلمبیا امیدوار است که این تیم با سرمربی جدید خود به عنوان قهرمانی برسد. کینترو در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «TyC Sports» آرژانتین گفت: مربی‌ای که هدایت کلمبیا را برعهده خواهد گرفت، باید به ما برای کسب عنوان قهرمانی کمک کند چون اخیراً موفق به کسب موفقیتی نشده‌ایم. در جام جهانی عملکرد خوبی داشتیم، اما در نهایت چیزی نبردیم. باید در تیم ملی این ذهنیت را داشته باشیم که به موفقیتی دست پیدا کنیم.  بازیکنان لازم برای انجام این کار را داریم و باید خودمان را برای کسب عناوین بزرگ آماده کنیم. 

اسکار کوردوبا دروازه‌بان پیشین تیم ملی فوتبال کلمبیا که در حال حاضر به عنوان کارشناس با شبکه تلویزیونی «فاکس اسپورتس» همکاری می‌کند، در خصوص اینکه گفته می‌شود کارلوس کی‌روش سرمربی بعدی تری‌کالر است، گفت: نگران این بودیم که چرا فدراسیون فوتبال کلمبیا، سرمربی جدید را معرفی نمی‌کند. اکنون به نظر می‌رسد  کی‌روش هدایت تیم ملی کلمبیا را برعهده خواهد گرفت. او مربی‌ای است که رزومه خوبی دارد، اما به اعتقاد من با فوتبال ما فاصله دارد. 

دروازه‌بان پیشین تیم ملی فوتبال کلمبیا معتقد است کی‌روش کار سختی روی نیمکت تری‌کالر خواهد داشت: کی‌روش چالش بزرگی برای تصاحب قلب‌ هواداران کلمبیا خواهد داشت چون خوسه پکرمن انتظارات را در بین آنها بالا برد.

  ۵  
آی اسپورت
2019-01-13 00:10:00
نظر دهید

۵ نظر
Asqar
يكشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷، ۰۰:۵۸
وزیر وطن فروش ورزش باعث جدایی بهترین مربی دوران ایران شد،این ننگ تا ابد در دامانش خواهد بود
Saied
يكشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷، ۰۱:۱۲
برو گمشو دلال بی اخلاق!
Saied
يكشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷، ۰۱:۱۲
برو گمشو دلال بی اخلاق!
.
يكشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷، ۰۶:۵۱
برانگوه‌‌ را تو تیم کلمبیا برا نظافت دستشویی هم قبولش ندارن.لیاقت شما فردی مثل برانگوه که دخترش بلیط بازی ایران رو تو بازار سیاه میفروشه.خیلی خوشحالم که کیروش از این منجلاب نجات پیدا کرد.دور نبست زمان اشکهایتان.
۴
WilsOn
يكشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷، ۰۸:۰۱
ننگ و مرگ بر وزیر خائن (م.س)به مردم و کشور، که خواسته مردم که همان تمدید قرار داد کیروش کبیر است توجهی ندارد
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر