فهرست
دکه آنلاین: داغ شدن کاپیتان ها!
دکه آنلاین: داغ شدن کاپیتان ها!

دکه آنلاین: داغ شدن کاپیتان ها!

آی اسپورت – تیتر یک خبر ورزشی واکنش رامین رضاییان به برخورد استقلالی ها به خصوص میلاد زکی پور بعد از پیروزی در دربی است. رضاییان به آبی ها گفته جنبه برد باید داشته باشید. زکی پور هم البته از مدافع ملی پوش پرسپولیس عذرخواهی کرده. گزارش تمرین پرسپولیس بعد از برد در دربی و احکام کمیته انضباطی درباره خاطیان این بازی هم روی جلد خبر دیده می شود.

خبر ورزشی
خبر ورزشی 26 بهمن

روزنامه گل با انتشار عکسی از رحمتی و سیدجلال به محرومیت آنها توسط کمیته انضباطی اشاره کرده. مشکل دفاعی پرسپولیس در آستانه بازی با سپاهان و فیکس شدن اسماعیلی در دربی توسط رحمتی از دیگر تیترهای این روزنامه است

روزنامه گل
روزنامه گل 26 بهمن

با غیرت ها جبران کنید تیتر روزنامه پیروزی، دو روز بعد از شکست پرسپولیس در دربی است. این روزنامه صحبتهای طارمی بعد از بازی با استقلال را هم روی جلد برده و به احکام کمیته انضباطی درباره خاطیان دربی هم اشاره کرده. ضمن اینکه به مانند همیشه کری خوانی برای استقلال روی جلد پیروزی دیده می شود.

روزنامه پیروزی
پیروزی 26 بهمن

همشهری ورزشی تیتر یکش را به مصاحبه با سیدجلال اختصاص داده و از قول او نوشته: حرفهای زیادی درباره منصوریان دارم. مدافع پرسپولیس این سئوال را مطرح کرده که مگر استقلال سرمربی ندارد که رحمتی بعد از اخراج در دربی مشغول چینش نفرات داخل زمین بوده. این روزنامه نوشته که بعد از اخراج محسن بنگر از پرسپولیس احتمال قطع همکاری با محمد نوری هم وجود دارد.

همشهری ورزشی
همشهری ورزشی 26 بهمن

۲    
آی اسپورت
2017-02-14 08:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر