فهرست
جمشیدیان :آلمان راحت آرژانتین را می برد / اردوی ما عالیست
جمشیدیان :آلمان راحت آرژانتین را می برد / اردوی ما عالیست

جمشیدیان :آلمان راحت آرژانتین را می برد / اردوی ما عالیست

آی اسپورت ـ احمد جمشیدیان بازیکنی که این فصل تصمیم گرفته نسبت به فصل گذشته بازی متفاوتی از خود ارائه دهد در خصوص اردوی ترکیه، تغییر و تحولات در تیمش و مسائل مختلف دیگر به سوالات پاسخ می دهد.
درباره آخرین وضعیت اردوی ترکیه صحبت می کنی؟
یکی از بهترین اردوهایی است که برگزار کرده ایم. این اردو تازه شروع شده است. ما بیشتر برای برگزاری بازی های دوستانه به اینجا آمده ایم. فشار تمرینات نسبت به سه هفته گذشته خیلی کمتر شده است و بازیکنان از نظر بدنی در بهترین شرایط قرار دارند.
شرایط استقلال نسبت به فصل گذشته چقدر تغییر یافته است؟
تیم استقلال نسبت به فصل گذشته متحول شده است، از مدیریت گرفته تا کادر فنی و بازیکنان. باید بگویم 70 درصد تیم تغییر یافته و تیم جوان و باانگیزه ای برای فصل آینده بسته شده است. باید منتظر بمانیم و در آینده نتیجه این تغییرات را در مسابقات لیگ ببینیم.
چه نظری درباره دیدار آلمان و برزیل در مرحله نیمه نهایی جام جهانی داری؟
من طرفدار آلمان هستم ولی فکر نمی کردم این تیم چنین نتیجه ای را کسب کند. فردای آن روز که از خواب بیدار شدم و نتیجه را متوجه شدم فکر کردم فوتسال بوده است ولی الان هم در فوتسال نتیجه 7 بر یک رقم نمی خورد. از این نتیجه ناراحت شدم. چون میلیون ها برزیلی شب سختی را پشت سر گذاشتند و به نوعی تحقیر شدند.
فکر می کنی چه تیمی قهرمان شود؟
همانطور که گفتم طرفدار پر و پا قرص آلمان هستم و شک نکنید آلمان در فینال هم به راحتی  آرژانتین را شکست خواهد داد. 
احمد جمشیدیان نسبت به فصل گذشته چقدر تغییر کرده است؟
این فصل که تاکنون تمرینات برایم خوب بوده است. فصل گذشته را فراموش کرده ام. مطمئن باشید امسال احمد جمشیدیان متفاوتی را خواهید دید.
چه صحبتی درباره بازیکنان جدید داری؟
من با اکثر بازیکنانی که امسال به استقلال اضافه شده اند از گذشته دوست بودم و همگی آنها از بازیکنان بسیار خوب هستند و مطمئن باشید با حضور آنها فصل خوبی پیش روی استقلال خواهد بود.

  ۲  
آی اسپورت
2014-07-11 14:21:05
نظر دهید

۲ نظر
saeid
جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۲۶
شلغم هم جز میوه ها شد
بهزاد
جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۳۶
یک کلمه از مادر عروس تو چه میفهمی آرژانتین یعنی چه آخه کیسه کش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر