فهرست
نکو - تراکتور در مسیر جدی شدن/ کاپیتان تیم ملی به تبریز می رود؟
نکو - تراکتور در مسیر جدی شدن/ کاپیتان تیم ملی به تبریز می رود؟

نکو - تراکتور در مسیر جدی شدن/ کاپیتان تیم ملی به تبریز می رود؟

آی اسپورت - نام آندو تیموریان، در رده اول فهرستی قرار داشت که رسول خطیبی برای خرید به مدیران باشگاه تراکتور تحویل داده بود. تبریزی ها برای رقم زدن دومین مقطع حضور سامورایی در این شهر یک رقم نجومی را مطرح کرده اند اما به نظر می رسد آندو همچنان به این باشگاه نزدیک نیست و اگر در استقلال ماندگار نشود، قطر را برای ادامه فوتبال اش انتخاب خواهد کرد.

در چنین شرایطی، خطیبی به سراغ یک گزینه دیگر برای پست هافبک دفاعی خواهد رفت. گفته می شود یک بازیکن آلبانیایی در این پست از امروز در اردوی ترکیه با تراکتور تمرین می کند و اگر بتواند موجبات رضایت آقای مربی را فراهم آورد، در این تیم ماندگار خواهد شد. این تیم اما هنوز یک گزینه ایرانی نیز در این پست دارد. جواد نکونام. کاپیتان تیم ملی ایران.

استقلالی ها نکونام را نمی خواهند. این موضوع همین هفته با مصاحبه تند او علیه مدیران آبی فاش شد و بعدتر به تایید افشارزاده رسید. او علاقه زیادی به بازگشت داشت اما امیر قلعه نویی که امید ابراهیمی را در بازار نقل و انتقالات خریده بود، دوست نداشت نکو را بار دیگر در تیمش داشته باشد. از نفت به عنوان یکی از مقصدهای محتمل جواد نام برده می شود اما این احتمال نیز وجود دارد که داستان او و تراکتور جدی شود و این بازیکن را در تیم فصل بعد رسول خطیبی ببینیم. آن ها با مبلغی به مراتب کم تر از پیشنهاد گزاف شان برای آندو، می توانند جواد را برای تیم شان بخرند و با توجه به جدایی کریمی، توازن تجربه را در تیم شان حفظ کنند. 

  ۳  
آی اسپورت
2014-07-11 15:29:11
نظر دهید

۳ نظر
KUPAL63
جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۳۸
اندو خیلی بهتر از اینه
رسول ای کاش به جای این دنبال بازیکنای جوان باشی مثل خریدهایی که داشتی.البته حق هم داری چون همه مثل هواداران سرخابی فقط انتقاد میکنن منتظر شروع لیگ هم نیستن
ارش
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۳، ۰۸:۴۴
ضعیف ترین بازیکن جام جهانی دیگه به درد نمی خورد اگه اسم ونام بزرگ بود کریمی بود که بهتر بود حداقل با جوانان یک جام برای تراکتور سازی و مردم خوبش ارمغان اورد به جای نکو نا م یک جوان بیاورید خیلی بهتر است .....اقای راهبر و بقیه موفق باشید برای زحماتی که می کشید
یاور
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۳، ۰۹:۲۱
بازهم شایعه ای ذیگر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر