فهرست
آگوئرو: فشار زیادی روی آلمان خواهد بود
آگوئرو: فشار زیادی روی آلمان خواهد بود

آگوئرو: فشار زیادی روی آلمان خواهد بود

آی اسپورت- سرخیو آگوئرو، مهاجم تیم ملی آرژانتین معتقد است که در فینال جام جهانی بین دو تیم آلمان و ارژانتین، فشار زیادی روی شاگردان یواخیم لوو وجود دارد.

آلمان با شکست دادن برزیل به فینال رسید و آرژانتین در پنالتی موفق شد هلند را از پیش رو بردارد و پس از 24 سال به فینال رسید.

آگوئرو در این زمینه در کنفرانس خبری گفت: \"آلمان در کنار برزیل همواره یکی از مدعیان اصلی کسب عنوان قهرمانی در رقابت‌های جام جهانی بوده‌اند. آلمان‌ها خود را تا دیدار پایانی رسانده‌اند و حالا باید با آنها روبرو شویم. ما باید بازی خودمان را انجام دهیم و اینکه تمام فشار این بازی روی ژرمن‌هاست خود برای ما یک امتیاز بزرگ به حساب می‌آید.

 می‌خواهیم در بازی فینال توپ و میدان را در اختیار داشته باشیم ولی از طرفی دیگر  آلمان هم تیم فوق‌العاده‌ای است، چون بازیکنانش چندین سال است کنار هم بازی می‌کنند و به خوبی یکدیگر را می‌شناسند.

 کاملاً واضح است که آرژانتین همیشه برای پیروزی پا به میدان می‌گذارد ولی گاهی اوقات در جریان بازی لازم است تا احتیاط کنیم. همه می‌دانیم که هدف‌مان چیست و به همین منظور تمام تلاش‌مان را خواهیم کرد تا به آن برسیم.

در بازی فینال به هر روش ممکن باید به پیروزی برسیم. آلمان قطعاً نگران ما خواهد بود. آلبی‌سلسته بازیکنانی در خط حمله‌اش دارد که می‌توانند خط دفاعی آلمان را به دردسر بیاندازند.\"

آخرین بازی که آرژانتین موفق شده بود به فینال جام جهانی برسد سال 1990 بود که با قبول شکست یک بر صفر مقابل آلمان به عنوان نایب قهرمانی رسید.

     
آی اسپورت
2014-07-11 15:50:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر