فهرست
لحظه بزرگ آرژانتین در جام/ وقتی ماسکی کش آمد
لحظه بزرگ آرژانتین در جام/ وقتی ماسکی کش آمد

لحظه بزرگ آرژانتین در جام/ وقتی ماسکی کش آمد

آی اسپورت - این تصویر یکی دو روز گذشته هواخواهان زیادی در محیط مجازی پیدا کرده .زیبایی شناسی خاص از خاص ترین و ناب ترین لحظه نبرد نیمه نهایی.تصویری از نمای آسمانی گویی کسی از بالا پای ماسکرانو را روی توپ چفت می کند.بعد از بازی ماسکرانو گفت از تحتانی ترین قسمت بدن خودش را کشیده تا به توپ رسیده برای همین بعدش احساس درد میکرده.

 در تصاویر آهسته ایی که از این صحنه از تلویزیون نشان داده شد کلوز آپ چهره ماسکرانو از ایمان و باوری می گفت که به توپ می رسد. این اعتقاد و باور هر لحظه در بین تیم ، هواداران و مردم آرژانتین در حال فزونی ست .در این جام آلبی سلسته بیش از هر چیز تحت تاثیر هوادارنشان بوده هوادرانی که شور و حالشان شبیه هیچ گروه دیگری نیست بعد از هر گل جای فریاد و خوشحالی گریه سرازیر می شود. آرژانتین را همین اشک ها و ناله ها به فینال رسانده. از آرژانتین خبر می رسد چند صد هزار نفر تا روز یکشنبه بعد از ظهر خودشان را به ریو خواهند رساند.
 گر چه پیش بینی های سایت های خبری تا این ساعت از برتری تقریبی ۶۰ به ۴۰ آلمانها خبر می دهد اما ژرمن ها کار بسیار بسیار دشواری در پیش خواهند داشت و خودشان را باید آماده بهترین و پرانگیزه ترین آرژانتین جام بکنند.
اگر قرار به حذف آرژانتین بود باید در مراحل قبلی این اتفاق می افتاد حالا که پای شان به فینال رسیده مشکل بتوان جام را از دستشان بیرون کشید. در این میان برزیلی ها هم پیش بینی ناپذیرند اگر پای اروپایی و لاتین و تعصب به خاک و دفاع از آن به وسط آید بعید نیست غیرتشان گل کند و پشت آرژانتین را بگیرند. دل خوشی هم که از ژرمن ها ندارند که بزرگترین زخم تاریخ را ازشان خوردند.فینال نبردی خواهد شد بین عشق و منطق. اگر آرژانتین جام را ببرد آنوقت این تکل ، تکلی خواهد شد به بلندی یک جام .
  ۲  
آی اسپورت
2014-07-11 18:20:36
نظر دهید

۲ نظر
iranmard
جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۴۷
ممنون برای متنی که نوشتید
بهزاد
جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۱۹
چرا باید آرژانتین ببازه . آرژانتین میبره و تیممون 100% قهرمانه از اول جام تو هر بازی همه گفتند آرژانتین میبازه اما تنها تیمی که همه بازیهاشو برده آرژانتینه . عشقم فقط آرژانتین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر