فهرست
گزارش روز: وضعیت ناامیدکننده فولاد در پنجره نقل و انتقالات/ دو خرید به جای 10 فروش
گزارش روز: وضعیت ناامیدکننده فولاد در پنجره نقل و انتقالات/ دو خرید به جای 10 فروش

گزارش روز: وضعیت ناامیدکننده فولاد در پنجره نقل و انتقالات/ دو خرید به جای 10 فروش

آی اسپورت - هیچ کدام از طرفداران تیم قهرمان لیگ سیزدهم، توقع نداشتند تیم محبوب شان در پایان فصل به همین سادگی دست روی دست بگذارد و شاهد جدا شدن ستاره هایش، یکی از پس دیگری شود. فولاد که حالا باید با انتظارات بالای اهوازی ها در 3 جام بجنگد، ستاره های بسیار زیادی را از دست داده و هنوز فعالیت جدی نقل و انتقالاتی را آغاز نکرده است. آن ها بعد از جدایی فرکی و امضای قرارداد با اسکوچیچ، به طرز نگران کننده ای راه را برای جدایی مهره های اصلی باز گذاشته اند.

سوشا مکانی، یکی از اولین مهره هایی بود که قید ادامه حضور در تیم اهوازی را زد. او که در نیم فصل دوم فصل گذشته راهی این تیم شده بود و با 10 کلین شیت در 15 مسابقه تاثیر زیادی روی قهرمانی آن داشت، از گرمای هوای اهواز و البته یکی از مصاحبه های اسکوچیچ و توجه او به بختیار و شریفات به عنوان دلایل جدایی و حضور در پرسپولیس نام برد.

کمی بعد مهدی نوری و عباس محمدرضایی نیز تصمیم به جدایی از فولاد گرفتند و سالارزاده، حسن جعفری و یوسفی هم پشت سر آن ها با تیم قرمز شهر اهواز وداع کردند.

ماجرا از زمانی برای هواداران فولاد غیرقابل تحمل تر شد که عبدالله کرمی، مدافع پا به توپ این تیم نیز قراردادش را با باشگاه سپاهان به امضا رساند. غلامرضا رضایی نیز به نفت تهران رفت و تیر خلاص هم با انتقال لوسیانو پریرا به سپاهان اصفهان به این تیم زده شد. کمی بعد، دیگر برزیلی این تیم لیندرو چاوز هم شاگرد علی منصوریان در نفت تهران شد.

فولادی ها در مجموع 10 بازیکن را تا به اینجای فصل نقل و انتقالات از دست داده اند و به جای همه آن ها، تنها ایمان موسوی و ماتیاس چاگو را خریداری کرده اند. این در حالی ست که هنوز وضعیت ادامه حضور بختیار رحمانی و شریفات نیز در این تیم قطعی نشده و جدایی احتمالی این دو بازیکن، فولاد را از مقام یک تیم مدعی در فوتبال ایران پایین خواهد کشید. 

  ۳  
آی اسپورت
2014-07-11 17:25:36
نظر دهید

۳ نظر
فرشید
جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۴۹
قراره نفت و فولاد و تراکتور با این وضعشون تو اسیا چکار کنند؟؟؟
از الان معلومه که نتایج امسال فاجعه باره
خخخخخخخ
جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۳، ۲۰:۳۲
خخخخخخخخخخخخخخخ
محمد
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۳، ۰۷:۳۴
آخه چرا حرف الکی میزنی آقای نویسنده ! نوری و محمد رضایی و سالارزاده و جعفری و یوسفی که رو که خود باشگاه نخواست نه اینکه اونا بخوان! شریفاتم که همین هفته پیش تمدید کرد! چی میگی آقای نویسنده؟؟ لازم نیس برای اینکه بخوای نشون بدی حواست به تیم قهرمان هست حرف بی پایه و اساس بزنی ! بقیه هم درخواستشون زیاد بود و فولاد از این پولا نداره!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر