فهرست
اتاق بحث؛ نتیجه فینال جام جهانی چه خواهد بود؟ پرگل یا کم گل؟
اتاق بحث؛ نتیجه فینال جام جهانی چه خواهد بود؟ پرگل یا کم گل؟

اتاق بحث؛ نتیجه فینال جام جهانی چه خواهد بود؟ پرگل یا کم گل؟

آی اسپورت- پیش از شروع رقابت های جام جهانی برزیل، کارشناسان پیش بینی می کردند که به دلیل گرمای هوا و تاثیر آن روی شرایط بدنی بازیکنان، جام کم گلی را شاهد باشیم اما نه تنها این اتفاق رخ نداد، بلکه یکی از پرگل ترین جام های جهانی را شاهد بودیم و هنوز هم این احتمال وجود دارد که این رقابت ها با پشت سر گذاشتن جام جهانی فرانسه، به پرگل ترین جام جهانی تاریخ تبدیل شود.

به ویژه اینکه هر دو تیم از عناصر تهاجمی فوق العاده ای هم برخوردارند. البته اوضاع خط دفاعی هر دو تیم بسیار خوب است و این می تواند به معنای آن باشد که گل زدن برای بهترین مهاجمان جام هم کار راحتی نخواهد بود؛ در چنین شرایطی، فکر می کنید شاهد فینال پرگلی خواهیم بود یا باز هم سرنوشت دیدار دو تیم مانند 24 ساله قبل، با یک گل یا یک پنالتی رقم خواهد خورد؟

  ۵  
آی اسپورت
2014-07-11 18:46:36
نظر دهید

۵ نظر
بهزاد
جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۱۵
آرژانتین ( 3 - 1 ) آلمان
امین
جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۵۴
آرژانتین2-آلمان1
هومن هاشمی
جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۳، ۲۰:۴۰
3-0 به سود آلمان
ابیته
جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۳، ۲۰:۴۹
9-9 مساوی
مجید
جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۳، ۲۲:۲۸
هیچوقت نمیتوان بازی فوتبالی که بین 2 تیم به پایان رسید دقیقا عین همان فوتبال را باز بین همان 2 تیم شاهد بود بازی المان وبرزیل اگر 10 بار دیگر تکرار شود دیگر شاهد ان بازی و آن نتیجه نخواهیم بود. و حالا حالاها تیم المان دیگر نخواهد نتوانست آن نتیجه را با تیم دیگری که دارای کیفیت ایی مثل برزیل باشد رقم بزندبا این مقدمات پیش بینی میکنم که بازی المان --ارژانتین حداکثر یک یا 2 گل داشته باشد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر