فهرست
لوییز سوارز و نوستالژی بارسلونا/ لاواستوری یک خون آشام!
لوییز سوارز و نوستالژی بارسلونا/ لاواستوری یک خون آشام!

لوییز سوارز و نوستالژی بارسلونا/ لاواستوری یک خون آشام!

محمدحسین عباسی

آی اسپورت- یک/فقط 15 ساله بود که توی مونته ویدئو، جلوی کوچه «سوفی» خطر می کرد تا تماشایش کند. لوییزیتو، رفتگر کم سن و سال، عاشق دختری از یک خانواده مرفه شده بود. کمی بعد ساعت ها خیابان های شهر را «جارو» زد و سکه جمع کرد تا برای قرار ملاقات اول پول داشته باشد. دو سال بعد از ملاقات با بلوند محبوب اش، ناچار شد به تماشای مهاجرت سوفی و خانواده به اروپا بنشیند. راه دور بود و زندگی اش پر از توصیه هایی برای دل کندن از این عشق شده بود. او می توانست همه چیز را فراموش کند و تا آخر عمر همانجا که بود و بماند و شبیه خیلی های دیگر، با خاطرات عشق رفته اش خوش باشد اما نه. او راه فرارش را پیدا کرد. راه فرار به سوی اروپا و به طرف عشق. راه فراری به نام فوتبال.

دو/ پسر سمج این داستان عاشقانه، توی 19 سالگی به آرزویش رسید. او از خرونیخن هلند پیشنهاد دریافت کرد و بی درنگ خودش را به اروپا رساند. لوییز، همه این مدت رابطه اش با سوفیا را از راه دور حفظ کرده بود و حالا که دیگر به هلند رسیده بود، «لانگ دیستنس» خیلی کوتاه تر جلوه می کرد. او توی همه مرخصی هایش بلیت هواپیما می گرفت و به بارسلونا می رفت تا عشق اش را ملاقات کند. در پایان دوران پرنوسان خرونیخن، سوارز در سال 2007 بازیکن آژاکس شد. او روز به روز بیشتر می درخشید و مادریدی ها کمک اش کردند که از زیر سایه هونتلار بیرون بیاید. ستاره عجیب، با فان باستن حرف نمی زد اما برای سوفی همیشه وقت داشت. آن ها سرانجام در سال 2009 ازدواج کردند و مدتی بعد، با هم به لیورپول رفتند.

سه/ خانواده سوفیا هنوز هم در بارسلونا زندگی می کنند و لوییز، 11 سال بعد از تماشای رفتن جان اش به چشم خویشتن، حالا دست سوفی و دو فرزندش را گرفته و به این شهر رسیده است. او در اولین جمله هایش بعد از بارسلونایی شدن، از رویای دور ور دراز بازی و «زندگی» در بارسلونا حرف زد و چقدر ساده بود باورکردنش. او توی همه لایه های زندگی اش، هیچ ربطی به ستاره خشمگین توی زمین ندارد. خب، خون آشام ها هم عاشق می شوند.

  ۶  
آی اسپورت
2014-07-11 18:59:05
نظر دهید

۶ نظر
مفسّر شوت
جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۰۱
دمش گرم. آدم باید پای چیزی که میخواد وایسه تا آخرش.
ALIREZA KH
جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۰۲
زیبا بود یادش بخیر مال من که رفت !!
la grande bellezza !
pouria بارسلونا
جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۳، ۲۰:۱۶
خب همین کافی تا نیومده عاشقش بشم :)
پیمان
جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۳، ۲۰:۲۱
می خوام share کنم روی فیس بوک.نمیشه! چرا؟ لینک رو error میده.
پیمان
جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۳، ۲۱:۱۷
چون لینک فیس بوک تون کار نمی کنه با اجازه کپی کردم
پیمان
جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۳، ۲۱:۱۷
چون لینک فیس بوک تون کار نمی کنه با اجازه کپی کردم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر