فهرست
سپاهان و سقف قرارداد ؛ رعایت نمی شود!
سپاهان و سقف قرارداد ؛ رعایت نمی شود!

سپاهان و سقف قرارداد ؛ رعایت نمی شود!

آی اسپورت – هر سال در فصل نقل و انتقالات صحبت درباره هزینه های گزاف باشگاه سپاهان و بودجه گزاف آنها برای جا گذاشتن دیگر مدعیان در  راه جذب ستاره ها شنیده می شود اما امسال سازمان لیگ  با اعلام سقف بودجه   برای این تیم درصدد مقابله با ریخت و پاش های این باشگاه برآمده که ظاهرا چندان هم موفق نبوده است.

سپاهان بعد از 10 سال حضور مستمر در لیگ قهرمانان آسیا امسال نتوانست سهمیه ورود به این رقابت ها را بگیرد  و به همین خاطر سقف بودجه ای که  برای این تیم در نظر گرفته شد 3 میلیارد تومان پائین تر از تیم هایی است  که فصل  آینده در لیگ آسیا حاضر خواهند بود.

در این میان جالب است که مدیرعامل باشگاه سپاهان می گوید سقف بودجه را رعایت کرده اند اما به این سقف ممعترضند:«ما سقف بودجه را تا 18 میلیارد تومان رعایت کرده‌ایم اما این قانون نواقصی دارد که باید درصدد رفع آنها باشیم. تیمی که به تازگی به لیگ برتر صعود کرده نباید با تیمی که چندین دوره قهرمان لیگ شده و در آسیا به مقام نایب قهرمانی رسیده است یکسان هزینه کنند. قطعا باید تفاوتی میان این دو باشگاه باشد.»

شاید خلیلیان درست می گوید و انتظار از سپاهان بالاست  اما  باید ازاو پرسید چرا آن روز که این قانون تصویب  و به باشگاه ها ابلاغ شد چنین اعتراضی نداشتند و چنین نامه ای نوشتند؟آآیا اگر مشخص شود که این باشگاه بیشتر از سقفش  پول خرج کرده بقیه باشگاه ها معترض نمی شوند؟یا با این نوع صحبت های خلیلیان باید باور کنیم که سپاهان سقف 15 میلیاردی را رعایت کرده و با این نامه خواستارآپشن هایی برای تفاوت قائل شدن بین این باشگاه  بقیه تیم های کوچک تر از سپاهان نیست؟
  ۱۰  
آی اسپورت
2014-07-11 19:18:41
نظر دهید

۱۰ نظر
t
جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۲۱
goh nakhor
mr.masoud
جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۳۴
کلا سپاهان باشگاه کثیفیه
abbas
جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۴۶
معلومه که سپاهان، پیروزی و استقلال سقف رو رعایت نکردند
تو این مملکت دروغ گفتن هنره!!!
-
جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۳، ۲۰:۱۱
چه عکسی
انگشتشو
شایان
جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۳، ۲۰:۳۸
یه طور میگه انگار تیمای شهرشون رعایت میکنن!!!!!!!
از ســــــــــــــوزش دارین میمیرین...
-
جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۳، ۲۰:۵۱
کور شود آنکه نتواند دید
حمید
جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۳، ۲۲:۱۵
برای سایت شما متاسفم که همیشه مطالبی برضد تیم محبوب سپاهان می زنید اگه شما واقعا می خواهید حق بنویسید راجب به سرخابیهای تهران بنویسید که سالی چهل میلیارد خرج می کنند و هر بازیکن دو قرارداد داره
dani
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۳، ۰۱:۲۱
in sepahan o ss hamunayi budan ke gand zadan be saghfe 350 melyuni hamun sali ke kashani time estili o ba 350 ta mibasto ss ando ro az engilis avord iran va rahamti o gereft.
hala emsal ham ss ham perspolis roayat mikonnand vali sepahan baz dare gand mizane tu saghfo ghanun:/ age ye jarime hesabi 1 2 melyardi bokonan sepahan o bedune bakhshesh az sale dige hich kasi jorat nemikone ghanun o beshkane
yek sepahanai
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۳، ۲۰:۳۹
ta chashme harchi fozoole dar biaadddd. berid rikht o pashaye robahian o barresi konid.
حامد
يكشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۳، ۱۲:۲۵
می ترسی نظرات را تایید کنی؟خاک تو سر ترسوت که سو گیری داری
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر