فهرست
گزارش روز؛ اسکولاری و دعوت‌ از بازیکنان نا آماده
گزارش روز؛ اسکولاری و دعوت‌ از بازیکنان نا آماده

گزارش روز؛ اسکولاری و دعوت‌ از بازیکنان نا آماده

آی اسپورت- چرا تیم ملی برزیل با وجود نمایش‌های خوب در جام کنفدراسیون‌ها و قهرمانی در آن جام، در جام جهانی با وجود رسیدن به نیمه‌نهایی، به هیچ وجه خوب کار نکرد؟ پاسخ‌های زیادی برای این سوال وجود دارد: مثلا اینکه حریفان قوی تر شده‌اند، حریفان خودشان را برای این تورنومنت بیشتر آماده کرده‌اند، فشار بیشتری روی برزیل بوده و.... .

ولی پاسخ دیگری را می‌توان در بازیکنان دعوت شده به تیم پیدا کرد. تیمی که اسکولاری در سال 2013 دعوت کرد، شرایط متفاوتی نسبت به سال گذشته تجربه می‌کند. پائولینیو از کورینتیناس رفته و به تاتنهام پیوسته است. فرد از یک مهاجم گلزن و قهرمان به یک مصدوم همیشگی در فلامینینسه تبدیل شده و برنارد با بازی‌های زیبایش در اتلتیکو ام-جی ، حالا به یک نیمکت نشین در روسیه تبدیل شده است.

در کنار این‌ها، دعوت نشدن بازیکنان آماده ای نظیر کاکا، لوکاس مورا، کوتینیو و یا حتی روبینیو و دیگو ریباس، می‌تواند از دلایل دیگری برای نمایش‌های ضعیف باشد. فرض کنید وقتی نیمار مصدوم بود، به جای او لوکاس مورا در ترکیب قرار می‌گرفت. یا وقتی تیم به یک بازیکن با تجربه نیاز داشت، کاکا در داخل میدان تیم را رهبری می‌کرد. مطمئنا اسکولاری با دعوت بازیکنانی نا‌آماده، ضربه ی زیادی به تیمش زد و نتیجه ی آن را در نیمه نهایی و با کسب ضعیف‌ترین نتیجه ی تاریخ برزیل، به خوبی چشید.

  ۲  
آی اسپورت
2014-07-11 19:37:25
نظر دهید
۲ نظر
امین چلسی !
جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۳، ۲۰:۱۲
فیلیپه لوییز و میراندا تو اتلتیک امسال...
arman
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۳، ۰۰:۲۸
ایشون دیگه فیل بزرگ نیست بلکه یک گاو بزرگه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر