فهرست
اعتراف دایی: ذهن ترابی درگیر پرسپولیس است
اعتراف دایی: ذهن ترابی درگیر پرسپولیس است

اعتراف دایی: ذهن ترابی درگیر پرسپولیس است

آی اسپورت – سایپا امروز به سختی و در حالی که در نیمه دوم 10نفره بود موفق شد نفت مسجدسلیمان را با نتیجه 2-1 شکست دهد. در این بازی مهدی ترابی باز هم نمایش خوبی نداشت و علی دایی در دقیقه 54 او را از بازی بیرون کشید.

دایی در نشست خبری خود بعد از این بازی اعتراف کرد که ذهن ترابی درگیر حضورش در پرسپولیس در نیم‌فصل دوم است. او در این باره گفت: «بازیکنانی مانند ترابی و رفیعی و شیری از همین الان درگیر بازی کردن در پرسپولیس هستند و این نشان می‌دهد آنها نمی‌توانند کامل تمرکز کنند. مهدی در بازی‌های فصل قبل فوق‌العاده بود. بعد از بازگشت از اردوی تیم ملی او به خوبی در تمرینات حاضر شد اما در بازی امروز تنها به خاطر اخراج یکی از بازیکنان او را از زمین خارج کردیم. من فکر می‌کنم مهدی می‎تواند در بازی‌های آینده به عنوان کاپیتان و یکی از قدیمی‌های تیم به ما کمک زیادی کند. مهدی بازیکن بزرگی است. او ملی‌پوش است. تا الان من چیزی نگفتم تا مهدی به خود بیاید و بتواند با بهترین کیفیت به پرسپولیس برود. منتظرم تا او بتواند به خود بیاید. مطمئن باشید اگر لازم باشد خودم با مهدی صحبت می‌کنم.»

۴ ۱  
آی اسپورت
2018-09-22 21:57:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
امید
يكشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷، ۰۵:۱۷
صرفاً درگیر پرسپولیس نیست. بحث شکایت اون الدنگ تراکتوری هم هست که تمرکزش را بهم زده. ولی ترابی باید به فکر این باشه که باید با بهترین فرم ممکن به پرسپولیس بیاد تا بتونه در پرسپولیس جا بیفته. ترابی باید بهتر از فصل قبل باشه
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر