فهرست
پیشنهادهای خارجی برای جانشینی کی روش/ هشت مربی یا هشت ایجنت؟
پیشنهادهای خارجی برای جانشینی کی روش/ هشت مربی یا هشت ایجنت؟

پیشنهادهای خارجی برای جانشینی کی روش/ هشت مربی یا هشت ایجنت؟

آی اسپورت - درصد احتمال ادامه همکاری کارلوس کی روش با فدراسیون فوتبال ایران روز به روز بیشتر می شود. از ابتدا هم مشخص بود عملکرد ایران در رقابت های جام جهانی تعیین کننده مسیر ادامه این همکاری ست و از آنجایی که تیم ملی به ویژه در برابر آرژانتین توانست نمایش دلچسب، منظم و دور از انتظاری ارائه کند، میزان محبوبیت کی روش در میان اهالی فوتبال ایران به شدت افزایش یافت و فدراسیون نیز در تکاپوی امضای قرارداد جدید با او قرار گرفت. قراردادی که البته هنوز با بسته شدن فاصله دارد. 

تعدادی منتقدان تمدید قرارداد کارلوس کی روش، معتقدند با مبلغ قرارداد او می شود مربیان خوب دیگری را نیز وارد فوتبال ایران کرد. همین امروز بود که رئیس فدراسیون فوتبال از پیشنهاد 8 مربی خارجی برای همکاری با تیم ملی ایران خبر داد تا این گروه با اعتماد به نفس بیشتری روی عقیده شان پافشاری کنند. البته در تعدادی از رسانه ها این تلقی اشتباه وجود دارد که خود این مربی ها با کفاشیان ارتباط برقرار کرده اند اما حقیقت آن است که ایجنت های آن ها داستان پیشنهاد را با فدراسیون فوتبال ایران مطرح کرده اند. طبیعتا آن ها به عنوان مدیربرنامه مربیانی که از تیم های ملی شان جدا شده اند، وظیفه دارند آن ها را هر چه سریع تر به کشورهای دیگر لینک کنند و این موضوع اصلا عجیب و غیرمنتظره به نظر نمی رسد.

حتی در صورت جدایی کی روش از فوتبال ایران، باز هم می شود نام های بزرگی را روی نیمکت تیم ملی نشاند اما عده ای نیز برای رد کردن این دستورالعمل، از آشنایی کی روش با فوتبال ایران و مدت زمانی که لازم است تا یک مربی جدید به شرایط خو بگیرد حرف می زنند. تا این لحظه هنوز نامی از این هشت مربی برده نشده و معلوم نیست که آیا در این این فهرست نام بزرگی که بشود برایش ریسک تغییر را به جان خرید وجود دارد یا خیر؟

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-11 20:31:41
نظر دهید

۱ نظر
محسن
جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۳، ۲۳:۴۷
من مظمئنم این هشت مربی در حد کیروش نیستند و کارایی کیروش را هم نخواهند داشت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر