فهرست
جرارد: بازی کردن در کنار سوارس فوق العاده بود
جرارد: بازی کردن در کنار سوارس فوق العاده بود

جرارد: بازی کردن در کنار سوارس فوق العاده بود

آی اسپورت- استیون جرارد، کاپیتان لیورپول، با ستایش از لوئیس سوارس، اعلام کرد به تصمیم این ستاره اروگوئه ای برای پیوستن به بارسا احترام قائل است.

لیورپول و بارسا بر سر مبلغی حدود 80 میلیون یورو برای انتقال ستاره ازوگوئه ای به توافق رسیده اند و هفته آینده پس از انجام تستهای پزشکی این قرارداد 5 ساله بسته خواهد شد.

سوارس فصل 14-2013 را فوق العاده گذراند.او در 33 بازی ، 31 گل زد و 12 پاس گل داد تا لیورپول تا هفته های پایانی در کورس قهرمانی قرار داشته باشدو

برندان راجرز، سرمربی لیورپول ، ناراحتی خود را از رفتن سوارس اعلام کرد و استیون جرارد، هم صحبت های سرمربی تیمش را تایید کرد.

او در اینستاگرامش نوشت:\" در چنین روز پر احساسی برای من ، فقط می خواهم بگویم که بازی کردن در کنار بازیکن با استعدادی مثل لوئیز سوارس برای من بسیار فوق العاده بود.

می خواهم بابت نمایش خیره کننده او در لیورپول از وی تشکر کنم و برای او و خانواده اش در ماجراجوئی جدید آنها در اسپانیا آرزوی موفقیت می کنم.\"

سوارس که در حال حاضر یک محرومیت 4 ماهه را به خاطر گاز گرفتن جورجیو کیه لینی در جام جهانی می گذراند ، در 133 بازی، 82 گل برای لیورپول به ثمر رساند.

     
آی اسپورت
2014-07-12 00:13:06
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر