فهرست
فن خال: می خواهیم اولین هلند بدون شکست تاریخ جام جهانی بشویم
فن خال: می خواهیم اولین هلند بدون شکست تاریخ جام جهانی بشویم

فن خال: می خواهیم اولین هلند بدون شکست تاریخ جام جهانی بشویم

آی اسپورت- لوئی فن خال، سرمربی هلند، از بازیکنانش می خواهد که به او یک هدیه بدهند و تبدیل به اولین هلند تاریخ جامهای جهانی شوند که بدون شکست به خانه برمی گردد.

سرمربی هلند پس از دیدار رده بندی در برابر برزیل ، هدایت منچستر یونایتد را بر عهده خواهد گرفت.

نارنجی ها روز چهارشنبه ، در نیمه نهایی جام جهانی در ضربات پنالتی مغلوب آرژانتین شدند.حالا فن خال مشتاق است که ببیند تیمش بدون شکست در طول بازی، جام را به پایان ببرد و تنها در ضربات پنالتی شکست خورده باشد.

فن خال در مصاحبه پیش از بازی مقابل برزیل گفت:\" امیدوارم بازیکنانم این هدیه را به من بدهند و در فرم خوبی که قرار دارند ، بدون شکست باقی بمانند.

ما می دانیم که باید برای این موضوع بازی کنیم.هیچ تیم هلندی ای تا به حال بدون شکست جام را ترک نکرده و این هدف ما خواهد بود.

ما هنوز می توانیم تاریخ ساز شویم.زیرا هلند در سال 1974 و 1978 بازی هایی را واگذار کرده است.\"

پس از بازی با آرژانتین، فن خال به شدت نگران بازی رده بندی است و تائید کرد که هلند هنوز در حال ریکاوری از نرسیدن به دومین فینال پیاپی است.

\" نرسیدن به فینال بسیار بسیار غمگین کننده بود و رویاهای ما در هم شکست. هیچ چیز برنمی گردد، زیرا همه تلاش ما برای شماره یک شدن بود.

همه چیز نا امید کننده است. اوضاع نا امید کننده است چرا که ما با یک هدف به اینجا آمدیم و اعتماد به نفس به دست آوردن آن را داشتیم.\" 

     
آی اسپورت
2014-07-12 00:52:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر