فهرست
برای مهدی طارمی: كفش طلایی و قلب گچی!
برای مهدی طارمی: كفش طلایی و قلب گچی!

برای مهدی طارمی: كفش طلایی و قلب گچی!

آی‌اسپورت - حالا دیگر واضح به نظر می‌رسد که چرا مهدی طارمی در نهایت خونسردی به خبر محرومیت 4 ماهه‌اش واکنش نشان می‌داد. او تلاش می‌کرد تا ابعاد رمزآلود این پرونده را برای همیشه مخفی نگه دارد اما دوشنبه‌شب در برنامه تلویزیونی نود، رازهای عجیبی درباره این بازیکن برملا شد. حیرت‌انگیزترین بخش حقیقت، این بود که طارمی برای جلب رضایت باشگاه ترکیه‌اس و فسخ قرارداد با این تیم، بیشتر از یک میلیارد از حسین هدایتی دریافت کرده اما به جای پرداخت این مبلغ به ریزه‌اسپور، پول را توی حساب خودش ذخیره کرده تا در حساس‌ترین زمان ممکن، یک لطمه تاریخی به پرسپولیس بزند. جالب اینجاست که مرد اول این سرقت بزرگ، در این فصل رهبر اعتراض به عدم پرداخت حقوق بازیکن‌ها در پرسپولیس هم بوده.

با هر نتیجه‌ای در مسابقه حساس امشب، مهدی طارمی یک بازنده بزرگ است. اگر قرمزها یک نتیجه ایده‌آل به دست بیاورند، به همه ثابت خواهد شد که این تیم بدون طارمی نیز می‌تواند به زندگی ادامه بدهد و اگر نتیجه ناامیدکننده‌ای بگیرند، طارمی متهم ردیف اول این ناکامی خواهد بود. پرسپولیس در دو تابستان گذشته، برای مهاجم بوشهری فرش قرمز پهن کرده است. او هر دو بار ساز جدایی را کوک کرده اما باشگاه در نهایت او را با آغوش باز پذیرفته است. نتیجه تعظیم باشگاه به یک بازیکن، چیزی به جز تحقیر در سطح بین‌المللی نیست. مهدی طارمی در زمین فوتبال یک ستاره به شمار می‌رود. او برنده دو کفش طلای دو فصل گذشته لیگ برتر است اما قلب‌اش خالی‌تر و بی‌تپش‌تر از آن به نظر می‌رسد که روی سکوها به مرحله پرستیده‌شدن برسد.

بعد از رازهای برملاشده در نود شب گذشته، هواداران پرسپوليس مشتاق تماشای تيم‌شان بدون طارمی هستند. بدون بازيكنی كه صفرهای روی اسكناس را بوسيدنی‌تر از لوگوی باشگاه می‌‎داند. بازيكنی كه با خنجر زهرآلود کمر به قتل باشگاه می‌بندد و از «خیریت و قسمت» داستان می‌بافد.

 

۷۲ ۱۶  
آی اسپورت
2017-09-26 15:33:00
نظر دهید

۱۶ نظر
پرسپولیس ❤
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۳۶
مهدی طارمی اشتباه های بزرگی داشته است اما او را می بخشیم بخاطر تمام زحماتی که برای باشگاه پرسپولیس کشیده است
بخاطر اینکه موی دماغ تیم محبوب اقلیت ها شده است
بخاطر اینکه وقایع دشمن پرسپولیس از طارمی بد می گوید یعنی جایی می سوزد :))))
۳
سعید از خوزستان
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۳۸
علت محرومیت پرسپولیس مشخص شد؛ جعل تاریخ قرارداد با همکاری فدراسیون فوتبال

1_طارمی قراردادی رسمی با ریزه اسپور بست، بدون فسخ این قرارداد به ایران برگشت و با پرسپولیس هم قرارداد بست!

2_ (۲ قرارداد همزمان با ۲ تیم) با لابی مدیران پرسپولیس و "فدراسیون فوتبال" برای فرار از محرومیت، تاریخ جعلی در قرارداد طارمی ثبت کردند (تاریخی قبل از تاریخ قرارداد طارمی و ریزه اسپور) و این قرارداد غیرقانونی توسط "سازمان لیگ و هیات فوتبال تهران" ثبت هم شد. تخلف پشت تخلف .

3_فیفا اما مچ پرسپولیس را گرفت، جایی که مدیران این باشگاه نتوانستند جواب قانع کننده‌ای به این سوال بدهند که اگر با طارمی قرارداد داشته اند چرا پس از عقد قرارداد این بازیکن با ریزه اسپور از این بازیکن شکایت نکرده اند؟!

4_ثمره لابی کاری و رانت بازی داخلی مدیران پرسپولیس و فدراسیون فوتبال پس گردنی محکمی بود که از فیفا دریافت شد تا بلکه درس عبرتی شود برای باشگاهی که بزرگترین خصلت و اهرمش برای موفقیت در فوتبال ایران حمایتها و لابی های سیاسی و زیر و رو کشی های عامدانه بوده است.

5_باید از باشگاه پرسپولیس به فیفا شکایت بشه چون فیفا شوخی نداره جامو ازشون میگیره از فدراسیون هم درخواست غرامت بشه این قرمزها و (روزنامه پیروزی به سردبیری قدوسی) هم میبینی بد جور به جلز وولز افتادن از طرح مسئله میترسن...
امیرحسین
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۷:۱۵
شما امروز سعی کنید یه گل به سپیدرود بزنید این حرفها پیشکشتون! وارد معقولات و بازی بزرگان نشو بچه جون!!
۴
مهدی امیرپول کمی شرافت
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۳۹
در آستانه بازی حساس این مطالب مزخرف چیه؟؟
می سوزید رده آخر هستین؟؟
می سوزید از ۴ تایی شدن؟؟
۵
ویلی
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۳۹
سقف جاه طلبی این آقا یه پورش و دوتا آپارتمان سعادت آباد بود و تمام، سال منتهی به جام جهانی عوض تمرکز و تلاش مضاعف برای پیشرفت و جهش چهارماه محروم شده عین خیالش نیست!! امروز داغه فکر میکنه این حمایت هوادار و پولای هنگفت و نازخریدنای باشگاه همیشگیه نمیدونه که به راحتی با همین دلقک بازیاش به سرعت همه چیو از دست میده و آیندش میشه مثل شاهرودی، نیکبخت، میناوند، حقیقی...که هم استعداد بهتری داشتن هم خوش تیپ تر و محبوب تر بودن ولی درجا زدن و الان حسرت گذشته رو میخورن
Arimoratti
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۴۱
Shame on you!
انقد مطلب حاشیه ای بنویسید تا پرسپولیس حذف شه بلکه یه مقدار از شدت سوزش کم بشه!
شهرام
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۴۳
راستی چرا هر کسی که به سمت نظام مقدس غش می کنه دو روز بعد گندکاریاش میزنه بیرون
سرباز
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۴۳
دم شما گرم که واسه روحیه دادن به تیم و هوادارا چند ساعت مونده به بازی سنگ تموم گذاشتین.
خیلی سخته واستون که این کشفیات گهربارتون رو بزارین واسه فردا؟؟؟!!!!
اینکه ما تا نیمه نهایی رسیدیم بخش عمده ایش مربوط به شخص طارمیه.
اینکه طارمی با دو سه میلیارد قد ادواردو 10-15 میلیاردی واسه ما گل زده برای من هوادار ارزشمنده.
حالا شما به کشفیات بعدیت برس نویسنده نابغه .....
۱ ۱
فرهاد
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۲۳:۲۸
یعنی فکر می کنی الان چند ساعت به بازی مانده پرسپولیسی ها امدند در این سایت این مقاله را میی خوانند که می گوییئ تضعیف روحیه می گردد
پرسپولیس پرسپولیسه !!!
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۴۴
امیدوارم عده ای هوادار احساسی وقتی یکی میاد از حقایق پشت پرده براشون حرف میزنه بهش تهمت و فحش ندن من چندین وقت پیش همین ماجرا رو با کارگردانی نابلدانه و نابخردانه طارمی و طارمی ها را بیان کردم اما عده ای زبان نفهم حمله ی همه جانبه به من کردند و با بدترین الفاظ از بنده پذیرایی کردن === بیاری ایزد منان پرسپولیس قهرمان آسیا میشه و به مرور با اصلاح سیستم اصلی کشور پرسپولیس هم تیم حرفه ی در تمام زمینه ها خواهد شد.
۷
امید از تفت
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۴۵
بله اینو قبول دارم که مهدی طارمی بچگی و حماقت زیادی کرده. ولی یه کم بهش حق میدم. چرا!؟ کاوه رضا برای استقلال چیکار کرد که دو میلیارد گرفت!؟ سر 200 میلیونش هم به ای اف سی شکایت کرد!!؟ اصلاً تیم ملی دعوت میشه!!؟ الان با 100 هزار یورو به شارلوای بلژیک رفت. ولی طارمی بهترین بازیکن و مهاجم لیگ شد، گلهای حساس سه امتیازی برای تیم ملی زد و توی لیگ و آسیا آقای گل شد. حقش نبود 4 میلیارد بگیره!!؟ حقش بود ولی حماقت کرد و صبر نداشت چون اگر تمرکزش روی فوتبالش بود الان توی یکی از تیمهای خوب اروپایی بازی می کرد و پول زیادی هم می گرفت. طارمی چوب حماقت و نمک نشناسی را میخوره.
۲
علی
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۴۶
عقل خودت رو صدا بزن! میشه اصلا یه همچین کاری کرده باشه???
پدراام
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۴۹
تقصیر ما طرفداراست که ازش بت ساختیم...تا زمانی که بازیکن سالاری باشه همین میشه...لعنت بر بی سوادی
حامد
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۵۷
مهم‌تر از همه "مغزِ پِهِنی"!
حرف حساب
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۷:۱۶
بهتر بود مینوشتید مغز گچی!!!!!!!!
معین
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۴۶
تعریف دقیق دزدی همینه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر