فهرست
پیش بازی برزیل- هلند؛مرهم
پیش بازی برزیل- هلند؛مرهم

پیش بازی برزیل- هلند؛مرهم

آی اسپورت- مطمئنا اگر ستاره های هلند و برزیل حق انتخاب داشتند، بعد از شکست در دیدار نیمه نهایی مقابل آرژانتین و آلمان، ترجیح می دادند زودتر راهی خانه های شان شوند تا بعد از چند روز استراحت، خودشان را برای فصل جدید آماده کنند؛ به ویژه ستاره های برزیلی که بعد از شکست تحقیرآمیز مقابل آلمان، نه تنها انگیزه و روحیه برای بازی ندارند، بلکه از واکنش احتمالی هواداران شان هم نگران هستند؛ هرچند تعدادی از بزرگان فوتبال برزیل، از جمله رونالدو، اعلام کرده که شاگردان اسکولاری باید حتما در این دیدار به پیروزی برسند و رقابت ها را با رتبه سوم به پایان برسانند.

برزیل؛ غرور شکسته

مطمئنا هنوز هم بسیاری از برزیلی ها نتیجه ای که در دیدار این تیم مقابل آلمان رقم خورد را باور نکردند. دریافت 5 گل در 30 دقیقه و در نهایت شکست با 7 گل، اتفاقی نبود که حتی غیبت تیاگو سیلوا و نیمار بتواند آن را توجیه کند. برزیلی ها امیدوار بودند که بتوانند به لطف میزبانی ششمین قهرمانی شان در جهان را به دست بیاورند اما آنچه از این جام برای آنها به یادگار خواهند ماند، شکست 7-1 برابر آلمان است.

در چنین شرایطی، احتمالا اسکولاری در این دیدار از بازیکنانی استفاده خواهد کرد که کمتر در طول تورنمنت به بازی گرفته شدند. بعد از هو شدن فرد در دیدار قبلی، به احتمال زیاد ویلیان در دیدار امشب از ابتدا به میدان خواهد رفت و دنی آلوس، مکسول و هرنانس هم از دیگر بازیکنانی هستند که حضورشان در ترکیب اصلی دیدار امشب محتمل است. تیاگو سیلوا هم بعد از پشت سر گذاشتن یک جلسه محرومیت، می تواند بار دیگر جلوتر از بقیه هم تیمی هایش، پای به میدان بگذارد.

هلند؛ شام آخر فن خال

برخلاف برزیل، هلندی ها در بازگشت به کشورشان مطمئنا با استقبال خوبی روبرو خواهند شد؛ حتی اگر نتوانند در دیدار رده بندی به پیروزی برسند. پیروزی 5-1 مقابل اسپانیا و شکست دادن تیم هایی مانند شیلی، مکزیک و کاستاریکا، باعث شد تا بسیاری شاگردان فن خال را شایسته حضور در دیدار نهایی بدانند. اما تاکتیک مناسب آرژانتینی ها و ندادن فضای لازم برای ضد حملات سریع به هلندی ها، باعث شد تا سرنوشت بازی قبل به ضربات پنالتی کشیده شود و در نهایت عدم آمادگی بازیکنان این تیم در زدن ضربات، باعث شد تا آرژانتین، حریف آلمان در دیدار پایانی شود.

برای فن خال هم که آخرین حضورش روی نیمکت هلند را  تجربه خواهد کرد و پس از آن الدترافورد خواهد شد، این دیدار فرصتی است تا به بازیکنان ذخیره اش بازی بدهد. البته او از فهرست 23 نفره اش، از 22 بازی استفاده کرده و تنها مایکل ورم، دروازه بان سوم تیم، به میدان نرفته؛ اتفاقی که می تواند در دیدار امشب رخ بدهد.

  ۵  
آی اسپورت
2014-07-12 10:53:42
نظر دهید

۵ نظر
رامین رسولی
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۳:۴۵
برزیل 1- هلند 0
یحیی رسولی
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۳:۴۶
برزیل2-هلند1
علی سلیمی
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۳۲
برزیل0 هلند 2
bahare hoveidi
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۲۷
holand:2
berezil:1
فرهنگ عطایی
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۴۵
هلند3- برزیل 2
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر