فهرست
بیت آشور: منتظر بازی در جام جهانی 2018 هستم/ همیشه سطح رویاهایم را بالا می برم
بیت آشور: منتظر بازی در جام جهانی 2018 هستم/ همیشه سطح رویاهایم را بالا می برم

بیت آشور: منتظر بازی در جام جهانی 2018 هستم/ همیشه سطح رویاهایم را بالا می برم

آی اسپورت - باشگاه ونکوور وایت کپس کانادا، هر سال مراسمی تحت عنوان مراسم امید و سلامت برگزار می کند و مربیان و بازیکنان این تیم برای مرد حرفهای مثبت می زنند.

به نوشته سایت nanaimobulletin، استیون بیت آشور مدافع ایرانی ونکوور که امسال برای اولین بار در این مراسم شرکت کرده، می گوید:\" ورزشکار حرفه ای بودن به ما لذت و خوشی می دهد و باید این احساس را با هوادارانمان تقسیم کنیم\"

استیوی داستان جالبی برای تعریف کردن دارد و می تواند از حضور در جام جهانی با تیم ملی ایران، برای هواداران ونکورر صحبت کند:\" من همیشه رویای حضور در جام جهانی داشتم و امسال رویایم محقق شد. تمام جزئیات سفر به برزیل را به خاطر دارم و حضور در جام جهانی برایم باورنکردنی است\"

بیت آشور به این نکته اشاره کرده که در خیابانهای برزیل بچه ها مشغول فوتبال بازی کردن بوده اند و او به جز زمین فوتبال، هیچ زمین ورزشی دیگری در این کشور ندیده است:\" این زمینها، بهترین زمینهای فوتبال نبود اما بچه ها از بازی در آن لذت می بردند. چند نفر با یک توپ فوتبال دور هم جمع شده بودند و معلوم بود که لحظات خیلی خوبی را پشت سر می گذارند\"

درست است که بیت آشور نتوانست در برزیل به میدان رود اما حضور در جام جهانی انگیزه زیادی به او داده است:\" دوست داشتم بازی کنم اما این اتفاق نیفتاد. باید تمریناتم را بیشتر کنم تا در جام جهانی 2018 فرصتی برای بازی داشته باشم. من همیشه سطح اهدافم را بالا می برم و هر وقت به هدفم برسم سراغ یک هدف جدید خواهم رفت\"

بیت آشور دوست دارد همه بچه ها سراغ فوتبال بروند:\" فوتبال ورزش بی نظیری برای تمرین کار گروهی است. از طریق فوتبال بچه ها با همدیگر رفیق می شوند و می توانند از آن لذت ببرند\"

     
آی اسپورت
2014-07-12 10:39:56
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر