فهرست
گمانه زنی در مورد دورگه های جدید / از شروین رجبعلی تا بهرنگ صفری!
گمانه زنی در مورد دورگه های جدید / از شروین رجبعلی تا بهرنگ صفری!

گمانه زنی در مورد دورگه های جدید / از شروین رجبعلی تا بهرنگ صفری!

آی اسپورت - خبری که دیروز روی خروجی سایت varzesh3 قرار گرفت، برای آنهایی که موافق استفاده از بازیکنان به اصطلاح دورگه و مهاجر هستند، خبر خوبی محسوب نمی شود.

بر اساس این خبر، علی کفاشیان به سرمربی تیم ملی پیغام داده در صورتی که بازیکنی مثل دژاگه یا قوچان نژاد پیدا کند، می تواند آنها را به تیم ملی دعوت کند و  سیاست کی روش مبنی بر پیدا کردن چنین بازیکنانی باز هم ادامه خواهد داشت.

بلافاصله بعد از مطرح شدن این بحث گمانه زنی ها در مورد بازیکنانی که می توانند به تیم ملی کمک کنند، در سایتهای انگلیسی زبان مربوط به فوتبال ایران شروع شد.

بازیکنانی مثل ویلیام آتشکده و امین نظری گزینه های سوئدی کارلوس کی روش برای بازی در تیم ملی هستند. آتشکده که سابقه حضور در اردوی تیم ملی را دارد و نظری هم به واسطه برادرش قطعا فوتبال ایران را می شناسد هر چند که اولویت امین، بازی برای تیم ملی ‌سوئد است.

دیگر گزینه ای که نامش مطرح شده، بهرنگ صفری است. بازیکنی نسبتا سرشناس که حتی اگر فیفا اجازه حضور او در تیم ملی ایران را بدهد، یکسری مسائل شخصی مانع حضور او در ایران خواهد شد.  نکته دیگر این بازیکن 31 بازی برای تیم ملی سوئد هم انجام داده تا بحث حضورش در فوتبال ایران تقریبا منتفی شود.

اما گزینه هایی که می توان با اطمینان نسبی درباره حضور آنها در تیم ملی صحبت کرد، شروین رجبعلی فردی مدافع سابق تیم های پایه آلمان است و نفر بعد جامی رفعتی  است که اینروزها به دسته دوم فوتبال ایتالیا رفته تا آنجا شانسش را برای بازی امتحان کند.

باید دید کی روش کدام یک از این نفرات را در آینده به تیم ملی دعوت خواهد کرد

  ۵  
آی اسپورت
2014-07-12 15:37:16
نظر دهید

۵ نظر
farzad
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۲:۱۴
in aks kiye?
رضا حیدری
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۲:۱۹
من موندم چرا شما بعضی وقتا اینقدر آماتور خبر میزنید!
بهرنگ صفری بازیکن تیم ملی سوئد چطور میتونه بیاد تو ایران بازی کنه؟؟
-
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۳:۲۹
چرا می کید دو رگه؟ خیلی از این بازیکنا پدر و مادرشوم ایرانین
امیر اسدی
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۳:۳۰
این خبر اشتباهه استاد راهبر. بهرنگ صفری از سال 2008 برای بزرگسالان سوئد بازی کرده و 31 بازی ملی هم داره. وقتی اون واسه سوئد بازی کرده دیگه اجازه نداره که برای ایران بازی کنه.
۱
مسعود
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۳:۳۰
بهرنگ صفری 29 ساله واقعا ارزش این رو نداره که منتش رو بکشن. تیم ملی ایران بازیکنی میخاد که با عشق براش بازی کنه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر