فهرست
پیش‌بینی بازی به بازی جزیره
پیش‌بینی بازی به بازی جزیره

پیش‌بینی بازی به بازی جزیره

آی اسپورت- هفته بیست و سوم بازی های لیگ برتر انگلیس امشب و فرداشب برگزار می شود و پل مرسون، کارشناس اسکای اسپرتس، برای هر بازی این هفته چند خطی نوشته و نتایج آن ها را پیش بینی کرده.

لیورپول-چلسی

واقعا تماشای این بازی برایم مهم است. نمی توانم بردن چلسی در آنفیلد را ببینم. سردرگمی های اخیر لیورپول را فراموش کنید. شک نکنید این سخت ترین بازی این فصل چلسی خواهد بود. سه شنبه شب بازی ای برگزار می شود که لیورپول به هیچ وجه نمی خواهد در آن بازنده باشد. اگر چلسی ببرد و بعد هم آرسنال را شکست دهد، قهرمانی متعلق به آن هاست، اما برای رسیدن به قهرمانی به نظر من پیچ و خم های زیادی وجود دارد. شروعش هم با یک تساوی است که در آنفیلد حاصل خواهد شد. چلسی باید از کسب یک امتیاز در آنفیلد خوشحال هم باشد.

پیش بینی من 1 – 1 است.

آرسنال-واتفورد

واتفورد به بن بست رسیده و یکی از تیم هایی است که من فکر می کنم ممکن است سقوط کند. آن ها چند امتیاز دیگر هم می توانند داشته باشند، اما شبیه تیم هایی هستند که شروع به افت کردن و آماده شدن برای سقوط کرده اند. بازی کردن در میلوال در روز یکشنبه و بعد بازی مقابل آرسنال که سه شنبه شب است کار را برایشان سخت کرده است. 48 ساعت ریکاوری برای این بازی خنده دار است. من نمی توانم چیزی جز برد آرسنال را تصور کنم. حتی با وجود عملکردهای بد هفته های اخیر آرسنال. اگر توپچی ها نتیجه بگیرند به چلسی نزدیک می شوند و این برایشان یک انگیزه است.

به نظر من آرسنال 2 بر صفر می برد.

ساندرلند-تاتنهام

در ساندرلند چه خبر است؟ پاتریک فان آنهولت اجازه گرفته باشگاه را ترک کند و پاپی جیلوبوجی هم مصدوم است. این دو بازیکن در آستانه این بازی بزرگ در دسترس نیستند! بله، دارن گیبسون و بریان اویدو کار سختی دارند، اما معلوم نیست این ها مقابل تاتنهام بازی کنند یا نه. آن ها اصلا برای بازی مهمی که مقابل تاتنهام دارند آماده نیستند. این بازی به نظر من بدون شک یک برنده دارد، تاتنهام.

پیش بینی ام این است که تاتنهام 3 بر یک می برد.

وستهام-منچسترسیتی

سیتی چند هفته پیش وستهام را در جام حذفی شکست داد، اما این وستهام فرق کرده است. آن ها حالا حاشیه های جدایی دیمیتری پایه را هم دارند. اندی کارول روی فرم است و مدافعان پراشتباه سیتی را آزار خواهد داد. به نظر من سیتی در لندن برنده خواهد شد. آن ها مقابل تاتنهام عالی بودند و بعد هم به خوبی مقابل پالاس بازی کردند. وستهام در بازی با میدلزبورو کمی خوش شانس بود،

به نظر من سیتی برنده خواهد شد و نتیجه بازی 3 بر یک به سود تیم گواردیولا خواهد بود.

منچستریونایتد-هال سیتی

هال با مارکو سیلوا خوب کار می کند، اما نمی تواند مقابل یونایتد آن هم در اولدترافورد ایستادگی کند. می دانم هال آن ها را در نیمه نهایی لیگ کاپ در بازی برگشت شکست داده است، اما در آن بازی یونایتد مانند تیمی بازی می کرد که با 2 گل پیش است. در بازی رفت آن ها بودند که هال را شکست داده بودند و به نظرم این بار نمی توانند در خانه یونایتد مقابل تیم مورینیو ایستادگی کنند.

فکر می کنم یونایتد با نتیجه 2 بر صفر برنده خواهد شد.

۳ ۱  
آی اسپورت
2017-01-31 16:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
رابين
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۱۸
يونايتد برنده ميشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر