فهرست
اولین بازی، اولین اعتراض/ فاضی: به داور باختیم؛ کمک داور باید کشتی گیر می شد!/ با ملی پوشان شرایط بهتر می شود
اولین بازی، اولین اعتراض/ فاضی: به داور باختیم؛ کمک داور باید کشتی گیر می شد!/ با ملی پوشان شرایط بهتر می شود

اولین بازی، اولین اعتراض/ فاضی: به داور باختیم؛ کمک داور باید کشتی گیر می شد!/ با ملی پوشان شرایط بهتر می شود

آی‌اسپورت‌ ـ محمد قاضی مهاجم تیم فوتبال استقلال درباره بازی روز گذشته شان مقابل تیم بورسااسپور که یکی از بهترین تیم های ترکیه ای به شمار می رود اینطور می‌ گوید که تیم ما روز گذشته به داوری باخت. او در این اردو دیداری با منصور ابراهیم زاده مربی سابقش داشت که قاضی آن را به دیدار مربی و شاگرد  تعبیر  نمی‌ کند بلکه دیدار دو دوست می‌ داند و از آن به خوبی یاد می‌ کند.
محمد قاضی در خصوص آخرین شرایط استقلال و دیدار تدارکاتی مقابل بورسااسپور می‌ گوید: بازی خوبی را مقابل این تیم انجام دادیم. یک توپ به تیر دروازه زدیم و داور یک پنالتی روی خرسندنیا را نگرفت. حتی من یک ضربه سر زدم که دروازه بان تیم حریف از زیر طاق آن را بیرون کشید.
وی ادامه داد: تیم بورسااسپور یکی از بهترین تیم های ترکیه ای به شمار می رود ولی تیم ما روز گذشته به داوری باخت. کمک داور این بازی اشتباهات زیادی داشت. به نظر من این کمک داور می توانست در مسابقات 120 کیلوگرم کشتی شرکت کرده و حتی عنوان خوبی را نیز کسب کند.
مهاجم تیم فوتبال استقلال درباره شرایط این تیم ادامه داد: این اولین بازی استقلال جدید بود و بازیکنان جوان هم برای اولین بار در ترکیب استقلال به میدان رفتند و بازی خوبی را هم از خود به نمایش گذاشتند. ما نیاز به انجام به بازی های بیشتر داریم تا به هماهنگی کامل تری برسیم. فکر می کنم اگر ملی پوشان هم به تیم ما اضافه شوند شرایط ما بهتر خواهد شد.
قاضی در خصوص دیدارش با ابراهیم زاده، مربی پیکان، خاطرنشان کرد: ابراهیم زاده مربی بنده در ذوب آهن بودند. خاطرات خوبی با یکدیگر داریم، دلم برایش تنگ شده بود، وی نه به عنوان مربی بلکه به عنوان دوست و رفیق همیشه در کنارم بودند و روزهای خوبی را با هم داشتیم.
وی در پایان گفت: فکر می کنم امسال شرایط خوبی داشته باشیم و بتوانیم برای بازی های خوب نتایج خوبی کسب کرده و دل هواداران را شاد کنیم.
  ۱  
آی اسپورت
2014-07-12 13:46:46
نظر دهید

۱ نظر
-
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۰۰
گل بورسا اسپور کاملا درست بود.ابراهیمی 2 متر پر کرده بود.ضمنا در زمان ارسال پاس بازیکن بورسا اسپور پشت خط وسط زمین بود که بنابه قوانین داوری حتی اگر جلوتر هم باشه آفساید نیست(مثل گل مهدویکیا به آمریکا)تو این عکس کاملا معلومه گلشون سالم بوده

اینم عکسش:

http://8pic.ir/images/5n4faw4bx0dgy5niyi8h.jpg
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر