فهرست
جیمز رودریگس: آرزویم بازی کردن در رئال مادرید است
جیمز رودریگس: آرزویم بازی کردن در رئال مادرید است

جیمز رودریگس: آرزویم بازی کردن در رئال مادرید است

آی اسپورت- جیمز رودریگس بدون شک ستاره ی جام جهانی بود. او با نمایش‌های خوبش برای کلمبیا این تیم را تا یک چهارم نهایی بالا کشید ولی در مقابل برزیل میزبان حذف شدند. او در حال حاضر آقای گل رقابت‌هاست و اگر کمی خوش شانس باشد، نامش در تاریخ جام جهانی ثبت خواهد شد.

او در مصاحبه ای با مارکا از عملکرد خوبش در جام جهانی و علاقه‌اش به رئال مادرید صحبت کرد.

او گفت: \" درست است که در جام جهانی خوب بازی کرده‌ام ولی ناراحتم که به دور بعد نرفتیم. این یک فرصتی بود که به آسانی قابل دسترسی نیست. ما آرزو داشتیم بیشتر پیش برویم. پس از حذف گریه کردم مانند بیشتر بازیکنان تیم ولی این فوتبال است.

تونی کروس

با کروس در رقابت‌های زیر 17 ساله‌ها در کره روبرو شده بودم و یادم هست که آن موقع هم تفاو‌ت‌ها را رقم می‌زد. او خرید خوبی برای رئال مادرید خواهد بود زیرا استعداد کافی برای حضور در چنین تیمی را دارد.

رئال مادرید

تمامی بازیکان رئال سطح بالایی دارند. کریستیانو رونالدو بازیکن بزرگی است، یک نابغه ی ستاره. اگر روزی کنار او بازی کنم، افتخار خواهم کرد. او کاملا شایسته ی بردن توپ طلاست.

علاقه اش به سپیدپوش شدن.

از دوران زیدان، رونالدو ی برزیلی، روبرتو کارلوس و فرناندو ایه رو رئال مادرید را دوست داشتم. از آن موقع آنها را دنبال می‌کنم.

پست مورد علاقه

فکر می‌کنم که من شماره ی 10 هستم ولی در سنین پایین یاد گرفته ام که در چند پست مختلف بازی کنم. در بال راست، هافبک چپ و هافبک وسط و مهاجم می‌توانم بازی کنم.

رئال مادرید

بازی کردن در رئال مادرید آرزوی من است؛ بازی کردن در کنار چنین ستاره‌هایی فوق‌العاده خواهد بود. اگر اتفاق بیفتد، بسیار خوشحال خواهم شد. بسیار خوشحالم که می‌بینم رئال مادرید خواهان خریدن من است. آرزوی من پیوستن به رئال است. احترام زیادی برای دیگر باشگاه‌ها قائلم ولی فقط رئال مادرید و رئال مادرید. همیشه به آنها علاقه داشته‌ام.

برنابئو

پیشتر در برنابئو بودم و استادیوم فوق‌العاده ای است.اولین چیزی که در ذهنم آمد این بود که دوست دارم در اینجا بازی کنم.\"

  ۲  
آی اسپورت
2014-07-12 13:52:13
نظر دهید

۲ نظر
♥ Ss ....تاج آسیا ♥
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۰۹
دیماریا میخواد بره این میتونه خرید خوبی باشه ♥
پویا لوس بلانکوس
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۵۴
ما جایی برای تو نداریم.کجا بذاریمت؟چپ کریس راست بیل نوک به احتمال زیاد فالکائو کروس و ژابی و مودرچ وسط.تو رو کجا بذاریم?
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر