فهرست

بنگر: با سیدجلال در تماسم ولی دخالت نمی‌ کنم/ آینده هر کس به خودش مربوط است

آی‌اسپورت‌ ـ همه می‌ دانند که محسن بنگر دوست صمیمی سیدجلال حسینی مدافع وسط پرسپولیس است، بنگر امسال از مدعیان بازوبندان کاپیتانی هم هست در گفت‌وگو با سایت باشگاه می‌ گوید: از سیدجلال حسینی و تصمیم احتمالی اش برای آینده باخبر است اما در این زمینه دخالتی نمی‌ کند چون زندگی هر کسی به خودش ربط دارد.

به گزارش آی اسپورت ، محسن بنگر در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: اردوی خیلی خوبی را در ترکیه بر پا کرده‌ایم. همه امکانات لازم فراهم است و حتی می‌توانم بگویم فشار تمرینات بیشتر هم شده است. البته رفته رفته با نزدیک شدن به شروع لیگ فشار کم می‌شود تا به امید خدا با آمادگی کامل مسابقات این فصل را شروع کنیم.

وی درباره آسیب‌دیدگی که در تهران با آن مواجه شده بود ادامه داد: مشکل خاصی پیش نیامد و خدا را شکر مصدومیت را پشت سر گذاشتم و بدون هیچ مشکلی در تمرینات حاضر هستم.

مدافع با تجربه سرخپوشان درباره ارزیابی خود از شرایط4 تیم و سید جلال حسینی گفت: برای این فصل تیم خوبی داریم. با توجه به اینکه تغییرات کم بوده است، شرایط بهتری خواهیم داشت تا فصل را خوب شروع کنیم تا هواداران خوشحال بشوند. با سید جلال هم مرتب در تماس هستم و دوست دارم همه بچه‌ها باشند ولی هر کس درباره آینده و زندگی خودش تصمیم می‌گیرد و من در کار او دخالت نمی‌کنم.

بنگر در پایان افزود: در این مدت تمرینات سختی را پشت سر گذاشتیم تا برای شروع یک لیگ خوب آماده بشویم. من امیدوارم هر آنچه که خیر است، اتفاق بیفتد.

     
آی اسپورت
2014-07-12 14:26:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر