فهرست
سیاوش اکبرپور: شاید از فوتبال خداحافظی کنم/ به عنوان سرمربی به استقلال برمی گردم
سیاوش اکبرپور: شاید از فوتبال خداحافظی کنم/ به عنوان سرمربی به استقلال برمی گردم

سیاوش اکبرپور: شاید از فوتبال خداحافظی کنم/ به عنوان سرمربی به استقلال برمی گردم

آی‌اسپورت‌ ـ سیاوش اکبرپور سال ها بازیکن مورد علاقه امیر قلعه‌نویی بود اما در نهایت امسال رشته محبت بین او از هم گسست. اکبرپور که بازیکن چندان پرحاشیه ای نیست و در این سال ها سعی کرده چندان در استقلال سروصدا نکند در گفت‌وگو با تسنیم می‌ گوید ممکن است کلا فوتبال را کنار بگذارد.
به گزارش آی‌اسپورت‌ سیاوش که از اولین بازیکنان جدا شده این فصل استقلال است درباره اینکه سال آینده در کدام تیم به ادامه فوتبال خواهد پرداخت می‌ گوید: من با پدیده به توافق رسیده ام اما دارم فکر می‌ کنم که فوتبال ادامه بدهم یا نه؟ در حال حاضر شاید به این نتیجه برسم که فوتبال را کنار بگذارم و این مسئله اصلا چیز عجیبی نیست. من به اندازه کافی در این فوتبال بوده ام و دوست ندارم به هر قیمتی باشم.
اکبرپور که ظاهرا دل پری از کادرفنی استقلال دارد علت جدایی اش از استقلال را بدگویی دیگران نزد قلعه‌نویی اعلام کرده است او در این گفت‌وگو از یک دوست نزدیک کد می‌ آورد کسی که باعث کنار گذاشته شدنش از استقلال شده او می‌ گوید: حالا من برای استقلال بازیکن به دردنخور شده ام اما بازیکنی که حتی یک بازی هم برای استقلال انجام نداده (منظور سیاوش احمد جمشیدیان است) قراردادش را تمدید کرد. به هر حال گذشت زمان همه چیز را نشان می‌ دهد، امیدوارم که دوستانی که تصمیم گرفتند تیم را جوان کنند در کارشان موفق بشوند.
سیاوش ادامه می‌ دهد: من یک استقلالی واقعی هستم کسی که هواداران باید دنبال حضورش در تیم باشند(!) استقلالی واقعی کسی است که با نداری های تیم بسازد و پول زیادی نگیرد. بازیکنی که 3،2 میلیارد پول می‌ خواهد که استقلالی نیست؛ پولکی است. من 10 سال در استقلال بازی کردم و عاشق این تیم هستم نمی‌ دانم چرا من را کنار گذاشتند ولی آقایان بدانند که به زودی چیزهایی که از حضور 10 ساله ام در استقلال می‌ دانم را افشا خواهم کرد ...
اکبرپور تاکید کرده او و فتح‌اله‌زاده استقلالی واقعی هستند نه دیگران و در آخر حرف خود را با این جمله تمام کرده که به عنوان سرمربی به استقلال بازخواهد گشت او می‌ گوید: من روزی سرمربی بامعرفت استقلال می‌ شوم! پس به مدعی نیمکت استقلال این اسم را هم اضافه کنید سیاوش اکبرپور بازیکنی که هنوز نمی‌ داند از فوتبال خداحافظی می‌ کند یا نه اما تصمیمش را دارد.

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-12 14:37:53
نظر دهید

۱ نظر
احسان
يكشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۳، ۰۱:۵۷
برو بابا فسیل
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر