فهرست
ملاقات امیر و منصور در تراس؛ از دایی خبری نشد
ملاقات امیر و منصور در تراس؛ از دایی خبری نشد

ملاقات امیر و منصور در تراس؛ از دایی خبری نشد

آی‌اسپورت‌ ـ بازی دوستانه استقلال مقابل بورسا اسپور یک تکان خبری در فضای کم خبر فوتبال ایران بود. استقلالی ها که برای بازی مقابل تیم استخوان دار بورسااسپور از کمپ خود به محل این بازی آمده بودند با اتمام این بازی دیداری با پیکانی ها و پرسپولیسی ها تازه کردند.

این مسابقه تماشاگران ویژه ای داشت و علی دایی سرمربی پرسپولیس و منصور ابراهیم زاده سرمربی پیکان دیدار استقلال و بورسا را تماشا کردند کاری که هم آنها را سرگرم کرد و هم باعث شد از شرایط کم و کیف استقلال حریف مهم هر دو تیم در لیگ‌برتر اطلاع پیدا کنند. اما اتفاق جالب پس از این مسابقه رخ داد؛ امیر قلعه‌نویی همین طور که در این عکس می‌ بینید در پایان این مسابقه با منصور ابراهیم زاده دستیار سابق خودش در تیم‌ملی‌ که حالا سرمربی پیکان است و در فوتبال ایران بروبیایی دارد در تراس هتل دور یک میز نشستند و درباره همه چیز صحبت کردند از جام‌جهانی و اردوی آماده سازی و کارلوس کی‌روش و غیره .

جالب اینکه هر دوی این مربی ها منتظر علی دایی هم بودند؛ مربی پرسپولیس که بعد از بازی خیلی سریع به هتل برگشت و در لابی با میرشاد ماجدی و رضا رجبی دیدار داشت. دایی اما بعد از این ملاقات ذیگر از اتاقش در هتل خارج نشد و قلعه‌نویی هم بعد از نیم ساعت معطلی در نهایت از خیر شب نشینی با علی دایی گذشت و به محل کمپ استقلالی ها بازگشت.

با توجه به غیبت دایی در این عکس از ارزش خبری و تیتری شب بازی استقلال و بورسا کم شده اما به هر حال همین هم چیز بدی نیست بالاخره قلعه‌نویی و ابراهیم زاده زمانی آرزوهای ما را در دست داشتند؛ درست مثل علی دایی که او هم در تیم‌ملی‌ موفقیت خاصی کسب نکرد چیزی که نقطه اشتراک هر سه این مربی هاست، مربی هایی که می‌ خواهند امسال قهرمان لیگ‌برتر باشند.

  ۲  
آی اسپورت
2014-07-12 14:53:15
نظر دهید

۲ نظر
-
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۳۹
علی لابی کی هست که ارزش خبری یه عکس رو بب ره بالا یا بیاره پایین؟
-
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۰۴
بغل نعلبکی سیگاره؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر