فهرست
راجرز: لیورپول بدون سوارس هم به پیشرفتش ادامه می دهد
راجرز: لیورپول بدون سوارس هم به پیشرفتش ادامه می دهد

راجرز: لیورپول بدون سوارس هم به پیشرفتش ادامه می دهد

آی اسپورت- برندان راجرز، سرمربی لیورپول، ادعا کرد که قرمزها نه تنها از فروش بهترین مهاجم شان ضربه نمی‌خورند، بلکه این اتفاق به سود آنها هم خواهد بود.

خبرها از توافق بارسا و لیورپول برای انتقال این مهاجم اروگوئه‌ای به نیوکمپ با قراردادی به ارزش 81 میلیون یورو حکایت دارند و این یعنی جدایی بهترین بازیکن و بهترین گلزن فصل گذشته لیورپول از جمع شاگردان برندان راجرز.

راجرز اما نگرانی از این بابت ندارد و معتقد است تیمش با جذب بازیکنانی مانند ریکی لمبرت،‌ آدام لالانا و لازار مارکوویچ به اندازه کافی برای رقابت در کورس قهرمانی لیگ برتر قدرت دارد.

او به خبرنگاران گفت:\" ما روی آینده تمرکز داریم و می‌خواهیم به پیشرفتی که تا الان داشته‌ایم، به خصوص در فصل گذشته، ادامه دهیم. اطمینان داریم که لیورپول از این هم بهتر خواهد شد و فصل آینده با قدرت بیشتری در تمام جبهه‌های داخلی و اروپایی رقابت خواهد کرد.

مهمترین چیزی که تاریخچه لیورپول به ما آموخته، این است که لیورپول از هر یک از بازیکنی که به این تیم می‌آیند و می‌روند بزرگتر است. امیدوارم رؤیاپردازی هواداران ما برای کسب عناوین مختلف ادامه داشته باشد و آنها همچنان باور داشته باشند که ما با پیشرفت مستمر در حال حرکت به جلو هستیم تا به موفقیتی دست پیدا کنیم که لایق آن هستیم.\"

راجرز در ادامه به تمجید از سوارز و تشکر از او بابت زحماتی که برای لیورپول کشیده است پرداخت و گفت\" لوئیس بازیکن بسیار بااستعدادی است و من از او به خاطر نقشی که در تیم طی دو سال گذشته و دوران حضور من در لیورپول داشت تشکر کنم. فکر می‌کنم او پیش از هر کسی این موضوع را بپذیرد که در این دو سال به عنوان یک بازیکن چه پیشرفتی داشته است و از بودن در لیورپول چقدر سود برده است.

باشگاه لیورپول هر کاری می‌توانست انجام داد تا سوارس را نگه دارد اما اکنون علی رغم میلم باید بگویم که بعد از مذاکراتی طولانی مدت ما سرانجام به خواسته او برای رفتن به اسپانیا برای کسب تجارب جدید موافقیت کردیم. برای سوارس و خانواده جوانش آرزوی موفقیت می‌کنیم و همیشه او را جزو دوستان خود خواهیم دانست.\"

     
آی اسپورت
2014-07-12 15:12:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر