فهرست
گردان: این سپاهانی که من می‌بینم قهرمانی می‌خواهد/ استقلال من را در آب نمک خوابانده بود!
گردان: این سپاهانی که من می‌بینم قهرمانی می‌خواهد/ استقلال من را در آب نمک خوابانده بود!

گردان: این سپاهانی که من می‌بینم قهرمانی می‌خواهد/ استقلال من را در آب نمک خوابانده بود!

آی اسپورت -  هر چند که خیلی‌ها می‌گویند زلاتکو کرانچار گردان را به عنوان مرد شماره یک تیمش برای فصل آتی انتخاب کرده است این سنگربان شمالی پیرامون این قضیه و برخی مسایل دیگر گفتگویی را انجام داده است که می خوانید.
از اردویتان در ترکیه صحبت کن.
خوشبختانه شرایط از هر لحاظ خوب است. سخت تمرین می کنیم و با انجام بازی های دوستانه سعی در کسب هماهنگی بیشتر داریم.
در بازی تدارکاتی برابر آرسنال هم تو دروازه بان تیم بودی، درست است؟
بله، کادر فنی صلاح دیدند که من درون دروازه باشم.
پس احتمال اینکه تو در فصل جدید شماره یک سپاهان باشی زیاد است؟
فعلاً چیزی مشخص نیست. از حالا فکرم را معطوف این مسایل نمی کنم. باید تلاش کنم تا در تمرینات همانی باشم که کادر فنی انتظارش را دارد.
حتما از بابت شماره یک بودنت مطمئن بودی که پیشنهاد استقلال را رد کردی و در سپاهان ماندی!
اینکه در سپاهان ماندم نه به این خاطر است که از شماره یک بودنم مطمئن شدم. شرایط طوری رقم نخورد که بخواهم به استقلال بروم. ضمن اینکه خودم هم بیشتر دوست داشتم که در سپاهان بمانم.
مگر چه شرایطی پیش آمده بود؟
استقلالی‌ها خیلی امروز و فردا کردند. همین امروز و فردا کردن‌هایشان باعث شد تا خسته شوم و از مذاکره با آنها پشیمان شوم.
یعنی اگر این شرایط پیش نمی آمد تو استقلالی می شدی؟
بله. دوست داشتم شاگرد قلعه نویی شوم و اگر هم استقلالی می شدم فقط به خاطر ایشان بود.
خب می‌توانستی چند روز بیشتر منتظر استقلالی‌ها بمانی. نمی‌توانستی؟
آن چند روز هم که منتظر ماندم فقط به خاطر امیرخان بود. من که نمی توانم یک هفته بشینم و منتظر باشم که آیا استقلالی ها به صورت جدی با من وارد مذاکره می شوند یا خیر. فقط حرفش را می زدند و بعد جلو نمی آمدند. سنگربان تشتک سازی نبودم که دائما امروز و فردا می کردند. بدون شک آن زمان استقلالی ها با گزینه دیگری در حال مذاکره بودند و به اصطلاحی می خواستند مرا در آب نمک بگذارند که من هم منتظر نماندم و قراردادم با سپاهان را تمدید کردم.
چون وضعیت رحمتی مشخص نبود. به همین خاطر هم برخی عنوان کردند که گردان به خاطر ترس از رقابت با رحمتی پیشنهاد استقلال را رد کرد.
مگر رقابت با رحمتی ترس داشت که بخواهم جا بزنم و پیشنهاد استقلال را قبول نکنم؟ دلیل اینکه استقلالی نشدم را گفتم. دروازه بانی نیستم که از رقابت کردن بترسم و در سپاهان این را ثابت کردم. سنگربان اول تیم بودم اما پس از آمدن احمدی نیمکت نشین شدم. کم نیاوردم و برای به دست آوردن جایگاهم جنگیدم و در نهایت هم موفق شدم. گردان از رقابت کردن نمی‌ترسد.
از اینکه در سپاهان ماندی راضی هستی؟
بله.چرا نباید راضی باشم؟ این تیم را دوست دارم و با علاقه و تعصب برای آن بازی می کنم. سپاهان هم مثل استقلال یک تیم بزرگ است. ضمن اینکه برای من بازی در تیم های بزرگ آرزو نیست که بخواهم بابت نرفتن به استقلال ناراحت باشم یا اینکه بعد ها بخواهم از این تصمیمم پشیمان شوم.
حتی اگر دوباره نیمکت نشین شدی هم پشیمان نمی شوی؟
باز هم رقابت می کنم و می جنگم. به جای اینکه پیشمان شوم باید تلاش کنم در غیر اینصورت قافیه را باخته ام. حالا که در سپاهان مانده ام باید خودم را برای هر شرایطی آماده کنم. با قهر کردن و کم آوردن چیزی درست نمی شود.البته هنوز اینکه چه کسی می خواهد دروازه بان اول تیم باشد مشخص نیست اما آنقدر تلاش می کنم تا جایگاهی که پس گرفته بودم را از دست ندهم.
عمکلرد سپاهان در نقل و انتقالات را چطور دیدی؟
فکر می کنم تا به اینجا سپاهان در زمینه جذب بازیکن خوب وهوشمندانه عمل کرده است.خوشبختانه برعکس خیلی از تیم‌ها، اسکلت اصلی تیم مان حفظ شده و در کنار آن نفرات خوبی هم به تیم اضافه شده است. فکر می کنم در نقل و انتقالات بهتر از تیم هایی مثل استقلال و پرسپولیس عمل کرده ایم.
دوست صمیمی‌ات محمد رضا خلعتبری هم که در آستانه سپاهانی شدن قرار دارد.
امیدوارم همینطور شود. حضور خلعتبری خیلی می تواند به سپاهان کمک کند.این بازیکن در کنار سوکای و لوسیانو می‌تواند بهترین خط حمله لیگ را تشکیل بدهد.این سپاهانی که من می بینم،برای فصل آتی فقط قهرمانی می خواهد.

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-12 15:21:55
نظر دهید

۱ نظر
احمدرضا
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۴۰
تو بازی دوستانه یه نیمه گردان بود یه نیمه احمدى
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر