فهرست
اسپانسر سابق رئال  و همکاری با تراکتورسازی و گسترش/یک برند اسپانیایی دو تیم تبریزی را گرفت
اسپانسر سابق رئال و همکاری با تراکتورسازی و گسترش/یک برند اسپانیایی دو تیم تبریزی را گرفت

اسپانسر سابق رئال و همکاری با تراکتورسازی و گسترش/یک برند اسپانیایی دو تیم تبریزی را گرفت

آی اسپورت -  امسال و در فصل پیش روی لیگ برتر دو تیم تبریزی حاضر در این مسابقات البسه مورد نیاز خود را از یک اسپانسر مشترک  تامین می کنند.
تبریزی ها امسال برای اولین بار پای یک برند ناشناخته برای فوتبالدوستان ایرانی را به فوتبال ایران باز کردند و قرار است با  برند اسپانیاییKELME  همکاری کنند.در چند روز گذشته تمام مربیان و بازیکنان دو تیم در تمرینات شان از البسه این برند که در اواسط دهه 90 اسپانسر رئال مادرید بود  در تمرینات و بازی های دوستانه شان حاضر شده اند.

لوگوی این برند که شبیه به پنجه یک گربه است شاید دوستداران رئال مادرید را یاد  آن تیم بزرگ میانه دهه 90  بیاندازد هر چند لوگوی این برند تا حدودی نسبت به آن زمان تغییر کرده است.رئال مادرید طی سال های 1994 تا 1998 از البسه این برند استفاده می کرد و بعد از آن با آدیداس قرارداد بست.

در بین تیم های دسته اولی اسپانیا فصل گذشته تنها تیم الچه از لباس های این برند استفاده می کرد  و سایر تیم های تحت پوشش این برند در اسپانیا  در دسته های پائین تر قرار دارند.از بین تیم های ملی مختلف هم تیم های کویت و اارات در مقاطعی از این برند استفاده کردند و طی دو سه سال اخیر فدراسیون کشورهای کنیا  و سورینام با این برند قرارداد بسته اند.

جالب اینکه تراکتوری ها قرار است برای رونمایی لباس های این فصل شان مراسم مفصلی بگیرند که این مراسم   احتمالا روز عید سعید فطر از شبکه ورزش به صورت زنده پخش خواهد شد.
     
آی اسپورت
2014-07-12 15:46:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر