فهرست
گزارش روز: برنامه ریزی رئالی ها برای معارفه باشکوه تونی کروس
گزارش روز: برنامه ریزی رئالی ها برای معارفه باشکوه تونی کروس

گزارش روز: برنامه ریزی رئالی ها برای معارفه باشکوه تونی کروس

آی اسپورت - رئال مادرید خود را برای معرفی تونی کروس اولین خرید تابستانی باشگاه به هواداران آماده می کند. باشگاه مادریدی منتظر پایان جام جهانی است تا این خبر را رسما اعلام کند.

هفته آینده می تواند هفته ای باشد که هواداران رئال یکی از بهترین و تاثیرگذارترین بازیکنان جام جهانی را در لباس تیم محبوبشان ببینند. با این وجود هنوز روز خاصی برای این مراسم معرفی نشده است.

همه چیز بسته به سرنوشت آلمان در روز بازی فینال دارد. اگر ژرمن ها قهرمان جهان شوند؛ کروس روز سه شنبه همراه باقی بازیکنان به برلین باز می گردد تا در جشن قهرمانی در کنار هواداران حضور داشته باشد .

در غیر این صورت کروس همراه کاروان آلمان ابتدا به فرانکفورت می رود و از آنجا راهی مونیخ خواهد شد تا پس از جمع کردن لوازمش، همراه خانواده به فرودگاه رفته و عازم مادرید شود.

کروس پس از رسیدن به مادرید در سوئیت هتل میراسیرا مستقر می شود. باشگاه رئال مادرید به دنبال تهیه یک خانه مناسب برای ستاره آلمان هاست.

البته کروس در شهر مایورکا یک ویلای بسیار شیک و اختصاصی دارد که اکثر تعطیلات خود را در آنجا سپری می کند. امروز مشخص خواهد شد که او در کدام نقطه از شهر مادرید ساکن خواهد شد.

انتظار می رود که تونی روز 1 آگوست همراه با بن زما؛مارسلو؛واران؛خدیرا و دی ماریا (اگر در رئال بماند) به تمرینات پیش فصل رئال در والدبباس اضافه شود .

این در حالی است که در  آن زمان باقی بازیکنان در ایالات متحده همراه با کادر مربیگریر برای حضور در یک تورنمنت فوتبال حضور دارند.

کروس با رئال مادرید بر سر قراردادی 5 ساله به ارزش 25 میلیون یورو به توافق رسیده و پس از فینال جام جهانی این خبر را اعلام خواهد کرد.

دیروز بکن باوئر نیز در مصاحبه ای؛ مهر تاییدی بر خروج کروس از بایرن و ملحق شدن او به رئال زده بود.

منبع : AS

  ۲  
آی اسپورت
2014-07-12 16:36:07
نظر دهید

۲ نظر
...
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۴۸
فقط 25 میلیون...خاااااااااااااک بر سر بایرن
meysam
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۵۷
خیلی بازیکن توپیه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر