فهرست
گزارش روز: آرسنال نیز به جمع ترسناک های جزیره اضافه می شود!
گزارش روز: آرسنال نیز به جمع ترسناک های جزیره اضافه می شود!

گزارش روز: آرسنال نیز به جمع ترسناک های جزیره اضافه می شود!

آی اسپورت - با قطعی شدن حضور آلکسیس سانچس، ترکیب آرسن ونگر برای فصل آینده همچنان در مسیر تکامل گام بر می دارد.

سانچس پس از دبوشی دومین خرید آرسن ونگر محسوب می شود و البته که هنوز خرید های پر سر و صدای دیگری نیز برای ورزشگاه امارات باقی مانده است.

ونگر به طور جدی به دنبال یک هافبک میانی دیگر است که از اشنایدرلین و خدیرا به عنوان مهم ترین گزینه های او یاد می شود. البته خرید هر 2 بازیکن با دشواری های خاصی رو به رو خواهد بود چرا که ساوتهمپتون بازیکنان زیادی را از دست داده است و خرید از رئال مادرید نیز به خودی خود، سختی های خاص خودش را دارد.

اما ترسناک ترین مهره های آرسنال در خط حمله حضور دارند. جایی که اوزیل، سانچس و والکات می توانند هر خط دفاعی را در جزیره به دردسر بیندازند. شاید سوء تفاهم هواداران آرسنال همچنان مربوط به نوک خط حمله باشد، جایی که بسیاری از آن ها علاقه ای به حضور ژیرو ندارند.

در هر صورت ونگر شروع خوبی در فصل نقل و انتقالات با تمام کردن کار دبوشی و سانچس از خود نشان داده است. باید منتظر ماند و دید در ادامه چه اخباری از لندن به بیرون خواهد رفت.


  ۶  
آی اسپورت
2014-07-12 16:58:45
نظر دهید

۶ نظر
-
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۱۷
خداییش کجای این ترکیب ترسناکه..ترکیب ترسناک ب ترکیب احتمالی رئال وبارسا میگن.....پیکه-هوملس-کوادرادو- راکیتیچ-اینیستا-مسی نیمار -سوارز در مقابل راموس -پپه-رونالدو-فالکائو -بیل-تونی کروز-جیمز رودریگز....عجب ال کلا سیکویی بشه...
-
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۲۷
هنوز جا داره تا به پای غول هایی مثل چلسی،منچستر و من سیتیو لیورپول برسه٠ولی اینا باعث میشه که لیگ جزیره جذاب تر از همیشه بشه
-
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۰۰
وای چقدر ترسیدم..
-
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۳، ۲۲:۰۴
نه اینکه منچستروچلسی خیلی ترسناکن .لیورپول وسیتی میگفتین یه چیزی
-
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۴۷
خداییش چه فکری کردین این تیترو زدین؟؟؟؟؟؟
-
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳، ۰۵:۱۲
الان چمبرلین و کازورلا رو فروختین به اشنایدرلین؟آره؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر