فهرست

رضایت خاطر دایی از صادقیان و محمد نوری

آی‌اسپورت‌ ـ استقلال دیروز در حالی مقابل بورسااسپور به میدان رفت که علی دایی در زمین تمرین کمپ گرین پارک با تیم پرسپولیس به یک بازی درون تیمی مشغول بود.
به گزارش آی‌اسپورت‌ دایی که طبق معمول با جوش و خروش و داد و فریاد بازیکنان را به جلو هدایت می‌کرد، دیروز بدون خستگی در طول مسابقه فوتبال تیم به تیم دیروز بارها و بارها با سوت بازی را متوقف کرد تا اشتباهات بازیکنان را به آنها گوشزد کند. در عین حال آنچه که باعث خوشحالی و تشویق علی دایی بود آمادگی مناسب پیام صادقیان و محمد نوری دو مهره فانتزی پرسپولیس در این فصل بود، صادقیان در این بازی درون تیمی 3 گل به ثمر رساند و محمد نوری هم بارها با پاس های عالی بازیکنان را صاحب توپ کرد. چیزی که می‌ تواند نظر دایی را دوباره به کاپیتان سبیلوی پرسپولیس جلب کند.

 نوری که ممکن بود از پرسپولیس جدا شود با ماندن در جمع قرمزپوشان قصد دارد طوری نمایش بدهد که در جمع مسافران جام ملت های حضور داشته باشد این همان هدف پیام صادقیان هم هست. دو بازیکنی که اگر روی فرم باشند پرسپولیس را زیباتر خواهند کرد.
  ۳  
آی اسپورت
2014-07-12 17:51:48
نظر دهید

۳ نظر
علیرضا
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۰۸
این بنده خدا چرا اینقدر علاقه به نتیجه بازی الغرافه و پرسپولیس داره که دائم 5-1 رو نشون میده.
پرسپولیس پادشاه فوتبال اسیا
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۳، ۲۰:۱۴
علیرضا خوب میدونی این 6 برا تیم دسته 3 تو نشون داده میشه خخخخخخ بابا به ماها نمیخورین اخههههه
ارتش سرخ آسیا
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۳، ۲۳:۴۷
اى جونم ... همیشه تکنیکی ترین بازیکنایه ایران پرسپولیسی بودن... از ناصر محمدخانی و پروین بگیر تا جادوگر و پیام ... به خاطر همینه که همیشه پرطرفدارترین تیم آسیاییم... زنده باد پرسپولیس کبیر و تمام هوادارایه گلش....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر