فهرست
اطلاعیه باشگاه استقلال: پول پروپئیچ پرداخت شد
اطلاعیه باشگاه استقلال: پول پروپئیچ پرداخت شد

اطلاعیه باشگاه استقلال: پول پروپئیچ پرداخت شد

آی اسپورت - سرانجام باشگاه استقلال توضیحاتی درباره سرنوشت پرونده پروپئیچ ارائه داد. در اطلاعیه‌ای که ساعتی پیش در سایت رسمی باشگاه استقلال منتشر شده آمده است: «باتوجه به پیگیری‌هاى متعدد باشگاه استقلال و اعزام نماینده باشگاه به سوییس (مقر فیفا) فدراسیون جهانی فوتبال «طی چند روز گذشته» موافقت اولیه خود را جهت پرداخت طلب پروپئیچ از حساب درآمد باشگاه استقلال در فیفا اعلام کرده است. همچنین باشگاه استقلال به طور موازی مبلغ مذکور رادر اختیار سفارت ایران در کرواسی قرار داده که در صورت نیاز به طور مستقیم و نقدی این مبلغ به پروپئیچ پرداخت خواهد شد. باتوجه به حضور دکتر خطیر، معاون ورزشى باشگاه در زوریخ، باشگاه استقلال درانتظار اعلام رسمی فیفا در جهت تایید این موضوع است که طبق مکاتبات و رایزنی‌هاى بعمل آمده به زودى این مهم انجام خواهد شد. باشگاه استقلال از کلیه هواداران عزیز استقلال و اصحاب رسانه درخواست می‌نماییم که باتوجه به حساسیت پرونده، صرفا اخبار منتشر شده در سایت رسمی باشگاه استقلال را مورد استناد قرار دهند.»

۱ ۲  
آی اسپورت
2019-07-16 20:54:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
علی پرسپولیسی
سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸، ۲۱:۵۶
تاج مصاحبه کرده همین دیروز که یک سنت هم از پول فوتبالو نتونستن و نمیتوانند از فیفا دریافت کنن. اونوقت این شتر های آبی رفتن با ۲ روز رایزنی پولشونو زنده کردن؟ خخخخ
یعنی میخوان بگن دوباره ۴۵۰ هزار دلار رو از وزارت ورزش نگرفتن؟؟
تاج باید الان جواب پس بده که یا خودش دروغ گفته یا مسئولین کیسه و وزارت ورزش.
۸ ۱
...
چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸، ۱۰:۱۳
فقط خدا میدونه این پلشت های کیسه کش تا حالا چقدر از وزیرپرسپولیسی باج گرفتن. به دروغ میگن پول شون رو از فیفا گرفتن تا معلوم نشه وزارت ورزش پول رو داده . همون وزارتی که دوهفته پیش هم 500 هزار یورو ریخت تو جیب شون.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر