فهرست
گزارش روز: واکنش های منفی به دستکش طلایی؛ هاوارد و اوچوا کجا هستند؟!
گزارش روز: واکنش های منفی به دستکش طلایی؛ هاوارد و اوچوا کجا هستند؟!

گزارش روز: واکنش های منفی به دستکش طلایی؛ هاوارد و اوچوا کجا هستند؟!

آی اسپورت - ناواس، نویر و رومرو 3 نامزد کسب عنوان بهترین دروازه بان جام جهانی هستند. جایزه ای که به \" دستکش طلایی \" معروف شده است.

با این حال پس از اعلام این مساله در شب گذشته، رسانه ها و شبکه های اجتماعی مملوء از انتقادات به انتخاب های فیفا شده است.

بسیاری از مردم گرچه مانوئل نویر را کاملا شایسته می دانند، اما معتقدند که ناواس و علی الخصوص رومرو می توانستند از این لیست خارج شوند.

تیم هاوارد دروازه بان تیم ملی آمریکا و اوچوا دروازه بان مکزیک مهم ترین گزینه هایی هستند که گفته می شود فیفا در حق آن ها کوتاهی کرده است.هاوارد در بازی مقابل بلژیک رکورد مهار توپ در تاریخ جام های جهانی را شکست و عدم حضور او در لیست نهایی، تعجب بسیاری از مردم را در نقاط مختلف دنیا به همراه داشته است.

اوچوا نیز در ترکیب تیم مکزیک دست کم در 2 دیدار مقابل برزیل و هلند، عملکرد بی نظیری از خود ارائه داده بود. البته باید پذیرفت که ناواس نیز عملکرد خوبی در جام جهانی داشته است اما شاید در رابطه با رومرو حق با منتقدان باشد.اوچوا و یا علی الخصوص هاوارد، می توانستند انتخاب های بهتری نسبت به رومرویی باشند که شاید تنها به علت 2 پنالتی که از هلند گرفته، در این لیست حضور پیدا کرده است.

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-12 18:30:04
نظر دهید
۱ نظر
-
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۲۴
کلا منتخب هاى فیفا تو هر بخشى چرت و پرته محضه ..
تو تیم منتخب فیفا تا الان ٣ بازیکن از برزیل وجود داره ( اسکار ، داویید لویئز ، مایکون ) و عدم حضور مسى ، میشه به شر و رو بودنش پى برد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر