فهرست
گزارش تصویری: هر 4 گلر سرخابی ها در ترکیه/ نبرد برزیلی- ایرانی
گزارش تصویری: هر 4 گلر سرخابی ها در ترکیه/ نبرد برزیلی- ایرانی

گزارش تصویری: هر 4 گلر سرخابی ها در ترکیه/ نبرد برزیلی- ایرانی

 آی اسپورت - هر 4 سنگربان سرخابی های پایتخت، این روزها به شدت مشغول تمرین و تلاش در اردوی این دو تیم در کشور ترکیه هستند. در این مقطع از سال، نمی شود حدس زد که کدام آن ها به صورت فیکس در ترکیب تیمش فصل را آغاز می کند و در هر تیم چه کسی روی نیمکت خواهد نشست. هم استقلال و هم پرسپولیس، امسال یک گلر باتجربه برزیلی دارند که شاید تجربه شان به شدت به کار تیم بیاید و هم و یک گلر جوان تر ایرانی که می توانند چهره های جذابی برای هواداران این دو تیم باشند.

پس از کش و قوس های فراوان، پرسپولیسی ها سرانجام نیلسون کوریا جونیور را در تیم شان نگه داشتند. حتی نامه خداحافظی این گلر برزیلی نیز در فضای مجازی منتشر شده بود که کوریا بالاخره به تهران برگشت و با تیم علی دایی تمرین کرد. او فصل گذشته گلر ثابت و بدون تغییر تیمش بود اما در این فصل از آنجایی که دیرتر به تمرین ها اضافه شده و با توجه به درخشش سوشا در دیدارهای تدارکاتی، احتمالا فصل را از روی نیمکت آغاز خواهد کرد.

بر خلاف پرسپولیس، استقلال در این فصل با گلر اولش وداع کرده اما باز هم اوضاع تفاوت چندانی با تیم رقیب ندارد و مرد برزیلی ماجرا احتمالا در شروع فصل نیمکت نشین خواهد بود. فروزان بهترین سال فوتبال اش را در تراکتور در کنار امیر قلعه نویی سپری کرده و امیدوار است درخشش آن روزها را در تیم آبی تهران نیز تکرار کند.

به نظر می رسد این یکی از بهترین فصول سرخابی ها به لحاظ دروازه بانی باشد. هر دوی این باشگاه ها پس از مدت ها صاحب دو گلر مطمئن شده اند و خیال هوادارها را از این نقطه زمین راحت کرده اند.

 

\"نیلسون

\"سوشا

\"محسن

\"داسیلوا

  ۲  
آی اسپورت
2014-07-12 19:19:40
نظر دهید

۲ نظر
♥ Ss ....تاج آسیا ♥
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۲۵
برزیلی استقلال عالیه ♥
-
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۳، ۲۰:۴۰
سوراخه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر