فهرست
امیری در آستانه بازگشت؛ برانکو او را می‌بخشد؟
امیری در آستانه بازگشت؛ برانکو او را می‌بخشد؟

امیری در آستانه بازگشت؛ برانکو او را می‌بخشد؟

آی اسپورت - درست مثل همان اخباری که درباره مهدی طارمی و رامین رضاییان منتشر شد و هر بار هم برانکو ایوانکوویچ اعلام کرد موافق بازگشت آنها نیست. خیلی‌ها اما حساب امیری را از آنها جدا می‌دانند و معتقدند او می‌تواند با محبوبیتی که در میان پرسپولیسی‌ها داشته، شانس خود را برای بازگشت به تیم امتحان کند. همه این زمزمه‌ها از خبری آغاز شد که در یکی از رسانه‌های ترکیه‌ای منتشر شد. fotomac درباره وحید امیری نوشت که این بازیکن ابتدای فصل راهی تیم ترابزون اسپور ترکیه شد ولی با نزدیک شدن به پایان نخستین فصل حضور امیری در این تیم، اونال کارامان، سرمربی تیم ترکیه‌ای از شرایط او راضی نیست.

امیری در ۱۸ دیدار تیمش در این فصل، در مجموع ۶۱۷ دقیقه بازی کرد و تنها موفق به زدن یک گل شد. حالا با اینکه او یک سال دیگر با تیم ترابزون اسپور قرارداد دارد اما عملکرد این بازیکن و نارضایتی سرمربی تیم، زمزمه‌های جدایی‌اش از ترابزون را بیش از پیش مطرح کرده است. چند تن از نزدیکان امیری معتقدند هر قدر هم که قرارداد وحید امیری با باشگاه ترابزون اسپور، قرارداد خوبی از نظر مالی باشد به نیمکت‌نشینی طولانی‌مدت او و دوری‌اش از مسابقات نمی‌ارزد. همین موضوع باعث شده که عده‌ای پیشنهاد بازگشت به لیگ ایران را برای او مطرح کنند.

البته با توجه به شرایط خوبی که امیری در پرسپولیس داشت، بدون شک خود او هم به بازگشت به تیم سابق خود بی‌علاقه نیست. واقعیت اما این است که وحید امیری هم مثل چند بازیکن دیگر پرسپولیس در زمان نامناسبی این تیم را رها کرد و رفت و برانکو ایوانکوویچ بارها گفته به بازیکنانی که در روزهای سخت، تیم را رها کردند، احتیاجی ندارد. با این حال عده‌ای معتقدند محبوبیت امیری، نزد هواداران پرسپولیس می‌تواند باعث گشوده شدن راهش به سمت تیم سرخپوش پایتخت باشد.

مسدود بودن راه پرسپولیس به روی بازیکنان جدا شده در زمان محرومیت تیم را هم که کنار بگذاریم، حضور بازیکنان باکیفیت در پست او در پرسپولیس، مانع دیگری است که بازگشت او را سخت می‌کند. در حال حاضر پرسپولیس مهدی ترابی، مهدی عالیشاه و بشار رسن را به‌عنوان وینگر چپ در اختیار دارد که ترابی در بازی‌های گذشته نشان داده وینگر بی‌جانشینی است.

علاوه بر این برانکو حتی نوراللهی و مهدی شریفی را هم در پست وینگر بازی داده است و همه اینها نشان می‌دهد پرسپولیس در پست وینگر نیازی به بازیکن ندارد. ضمن اینکه همین حالا هم به دلیل ترافیکی که در پست وینگر دارد، عالیشاه نیمکت‌نشین است و نیمکت‌نشینی، صدای اعتراضش را هم درآورده است.

با این تفاسیر بعید به نظر می‌رسد امیری حتی در صورت جدایی از ترابزون شانسی برای پیوستن به پرسپولیس داشته باشد. در عین حال با عملکردی که در این تیم ترکیه‌ای داشته اگر در فهرست خروجی باشگاه قرار بگیرد، چاره‌ای جز بازگشت به لیگ ایران ندارد.

ایلنا

۱۱ ۸  
آی اسپورت
2019-04-11 21:44:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
علی پرسپولیسی
پنجشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸، ۲۱:۵۶
محبوبیت امیری نزد پرسپولیسی ها؟!!!!
۵
جسی پینکمن
پنجشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸، ۲۲:۰۶
قطعا پایان فصل ، برانکو عالیشاه رو کنار میذاره ، شاید اون وقت امیری رو جذب کنه شاید، عالیشاه دیگه موندنش صلاح نیست ، این بشر کلا افسرده است ، تو تمرینات و تو عکسها با کسی نیست ، شاید فکر کرده تا ابد فیکسه
۴
امید از تفت
پنجشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸، ۲۲:۳۳
امیری حق انتخاب داشت و رفت و ما هم الان حق انتخاب داریم و اجازه نخواهیم داد برگردند. همه کسایی که در دوران محرومیت رفتند حق بازگشت ندارند. طارمی اگه بابت اشتباهاتش عذرخواهی کنه، با توجه به اینکه برانکو هم اون را میخواد شاید بشه بخشید. اون هم به این دلیل که اولین نفر بود که رفت و اون موقع پرسپولیس در تنگنای بازیکن نبود.
۷
Hossein
پنجشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸، ۲۲:۳۶
جدایی وحید شاید صورت خوبی نداشت ولی همانطور که خودش صادقانه گفت بخاطر سروسامان دادن به وضعیت زندگیش تصمیم گرفت جدا بشه،خداییش آدم باید خودشو جای طرف بذاره بعد قضاوت کنه،پرسپولیس بزرگه واز قصور فرزنداش میگذره......برای قهرمانی به وحید،طارمی و محرمی نیاز داریم......مگه یادتون رفته که فرهاد مجیدی(بااحترام به تصمیم ایشان)نیز تصمیم گرفت وسط فصل جدا بشه ‌تیمش هم قهرمان نشد.ما که خدا روشکر نه تنها ضرر نکردیم بلکه قویتر،متحدتر و موفق تر شدیم.
۲ ۱
امید
جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸، ۱۱:۵۰
پرسپولیس نه با استقلال نه با هیچ تیم دیگه ای قابل مقایسه نیست. عامل موفقیت پرسپولیس هم تیم محوری و باشگا محوری بود و دیگر با بازیکن محوری و بازیکن سالاری عوض نمی شود.
۳
مدرسان پژوهش
پنجشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸، ۲۲:۴۱
لطفا برای مخاطب ارزش قایل شید و حداقل یکبار مرور کنید ، مهدی عالیشاه؟ از این نکته که بگذریم ، استقلال میتونه تو هر پست سه تا بازیکن داشته باشه اما پرسپولیس نمیتونه؟؟
۵
بهروز
پنجشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸، ۲۲:۵۰
اخلاقش خوبه خودشم خوبه واسه تيممونم زحمت كشيده دمشم گرم ولي جايي واسه برگشت نيس
هر تيمي هم بره ما واسش ارزوي موفقيت داريم
۸
منطق اسدقلالی
پنجشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸، ۲۳:۱۰
اتفاقا امیری یکی از بازیکنان محجوب وبدون حاشیه ی پرسپولیس بود و مطمیناً این برای پرسپولیسیها هم قابل درکه ک بخاطر شرایط سنیش در فصل بعداز جام جهانی بخاطر تامین آینده ش لاجرم ترانسفر شد!!درمورد ترکیب هم میشه از امیری بعنوان مهاجم هم استفاده کردیااینکه امیری وترابی وینگر چپ وراست قرار بگیرند و بصورت مداوم جاشون عوض بشه هردوبازیکن هم قابلیت بازی درهر دو پست وینگر چپ وراست رو دارند

اینهم ک میگید برانکو گفته کسانی ک روزهای سخت و..الخ
درراستای سیاستهای مغرضانه وکثیف سایت هست ک هررر چرت وپرتی رو برای توجیه گندوکثافتکاریهای استقلال مینویسه و برای ضربه زدن ب پرسپولیس دست ب هر کثافتی میزنه!!
فی المثل اگه همین شرایط برای کاوه میبود ایا نویسنده های بیسوادتون چنین تحلیلهای آبکی ای میکردن؟؟؟
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر